Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 9
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 10
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 11
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 12
Exkluzivně

Byt 3 + kk

Interiér 129 m2

Praha 2, Nové Město

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Bydlení v duchu současných trendů světového interiérového designu, v klidné ulici jen pár kroků od Slovanského ostrova, Rašínova nábřeží a náplavky tepající společenským životem. Elegantní byt vyladěný do posledního detailu se nachází ve 3. podlaží nedávno zrekonstruovaného secesního domu z r. 1905.

Vzdušné dispoziční uspořádání nabízí téměř padesátimetrový obytný prostor s jídelnou a otevřenou kuchyní, orientovaný na západ do ulice, 2 východně orientované ložnice s okny poskytující výhled do větví vzrostlého stromu v klidném vnitrobloku, dále vstupní halu, šatnu, toaletu pro hosty a technickou místnost. K oběma ložnicím přiléhají en-suite koupelny (1 se samostatně stojící vanou, velkým sprchovým koutem a WC, 2. se sprchovým koutem a odděleným WC).

V interiéru byly použity vzácné přírodní materiály onyxová stěna ve vstupní hale zapůsobí hned na první dojem, který lze ještě umocnit podsvícením. Italský mramor na dlažbě, obkladech i kuchyňské desce má speciální impregnaci proti nečistotám. Ke kvalitnímu vybavení patří dubové parkety v chevronovém vzoru, precizní repliky původních dveří a oken, kuchyňské spotřebiče Miele (indukční varná deska, trouba, digestoř, lednice, mrazák a vinotéka), designové koupelny nebo vybavení a nábytek prémiových značek Knoll International, Cassina i tradiční české značky kvalitního ohýbaného nábytku TON. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant. Celý dům získal díky zdařilé rekonstrukci zpět svou původní noblesu, kterou mu v roce 1905 vtiskl architekt Antonín Souček.

Bohatě zdobený dům stojí v těsné blízkosti mnoha významných budov a památek, v lokalitě spojené s osobností Václava Havla. V blízkosti se nachází například Tančící dům, Mánes nebo Pravoslavný chrám sv. Cyrila a Metoděje. V pohodlném dosahu jsou stanice metra, tramvají i autobusů. Okolí je plné útulných kaváren, restaurací a malých obchodů, kousek od domu je Karlovo náměstí s parkovou úpravou nebo Slovanský ostrov s palácem Žofín, pěšky lze dojít i k Národnímu divadlu. Na oblíbené náplavce je možné nakoupit na farmářském tržišti nebo navštívit zrekonstruované kobky ve zdi náplavky s obchody, ateliéry, kavárnami či bary, kam se vstupuje přes unikátní velká kruhová okna.

Interiér 129 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 129 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41171

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.