Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + kk, Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 + kk

Interiér 64 m2, terasa 244 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

10 535 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardní dvoupokojový byt se systémem inteligentní domácnosti, designovým vybavením a panoramatickým výhledem z prostorné terasy. Polyfunkční budova je situována v lukrativní části Starého Města v Zámecké ulici, přímo pod Hradem.

Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj propojený s velkoryse pojatou terasou a s kompletně zařízenou kuchyní s jídelním koutem, dále ložnice s manželskou postelí, koupelna s walk-in sprchovým koutem a WC, velký úložný prostor, vstupní hala, vchod do bytu přímo z výtahu a další vchod.

Standard tvoří vinylové podlahy, hliníková okna, venkovní elektrické žaluzie, podlahové vytápění a centrální klimatizace. Vybavení zahrnuje chladničku s mrazničkou, indukční varnou desku, vestavnou digestoř, troubu, myčku nádobí, pračku, TV, audio systém. Celý byt lze ovládat inteligentním systémem přes mobilní aplikaci. Byt je též zabezpečen kamerovým systémem a alarmem zevnitř i zvenku. K bytu je možné přikoupit 2 parkovací místa v garáži domu za 30 000 eur/1 stání. Byt se prodává kompletně zařízený kvalitním a luxusním vybavením v moderním stylu.

Poloha v historické uličce centra nabízí výhody bydlení v klidné části podhradí. Na dosah ruky jsou zastávky MHD, okolí disponuje kompletními službami, v pěší vzdálenosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla i zdravotnická zařízení. Místa k aktivnímu i pasivnímu odpočinku na nábřeží Dunaje s cyklotrasou i možnosti poklidných procházek v historické čtvrti.

Interiér 64 m2, společná terasa 244 m2.

Prodejní cena 10 535 000 Kč / 430 000 €
Služby 200 €
Celková plocha 308 m2
Terasa 244 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41343

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.