Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 2 + kk, Dlouhá , Staré Město - Praha 1 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 71 m2, terasa 12 m2

Praha 1, Staré Město, Dlouhá

16 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Západně orientovaný klimatizovaný byt s terasou a interiérem kladoucím důraz na pohodlí, moderní technologie i přírodní materiály je součástí noblesního Paláce Dlouhá v samém srdci metropole, jen pár kroků od náměstí Republiky a v blízkosti Staroměstského náměstí. Garážové stání přímo v budově.

Dispozici jednotky v 5. podlaží přístupném výtahem tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu ve vnitrobloku, ložnice, koupelna se samostatně stojící vanou, druhá koupelna se sprchou a vstupní chodba.

Útulný interiér vytvořený dle architektonického návrhu charakterizují přírodní materiály. Vyhřívané podlahy jsou z kamenné velkoformátové dlažby Florim Alabastri di Rex, obývací pokoj zdobí designové police z jeleního paroží a historické dřevo použité na stropech, kazetových posuvných dveřích, v kuchyni, koupelně, na knihovnu i police je ošetřené tradičním voskováním a kartáčováním. Okna jsou replikami původních špaletových. Ke komfortu přispívá inteligentní systém domácnosti Loxone (elektronická kontrola teploty, osvětlení, zastínění, ventilace, alarmu atd.), integrované ozvučení Sonos, zabudovaná klimatizace i vytápění z centrální kotelny v domě. V ložnici je pohodlná postel prémiové značky Hästens, v obývacím pokoji kožená pohovka z prodejny KARE Design a televize Panasonic s Apple TV. Koupelnové vybavení je značek Herzbach a Axor, výrazným prvkem jsou onyxová umyvadla a obklady kvalitních značek Tece a Sigma80. Špičkové osvětlení je od Tom Dixon, Catellani & Smith a Lirio, kuchyňská linka s pracovní deskou z Technistone, spotřebiči Siemens a pračkou a sušičkou LG. Povrch osvětlené terasy je z masivního dřeva, posezení zde nabízí houpací křesla Hartmann. Dům je po kompletní rekonstrukci, k pohodlí a bezpečí obyvatel slouží recepce. Auto lze pohodlně zaparkovat na vlastním garážovém stání, které je součástí kupní ceny. Zabudované zařízení a vestavěný nábytek jsou součástí kupní ceny, ostatní vybavení záleží na individuální dohodě s majitelem.

Atraktivní poloha v centru Prahy, v pěším dosahu všeho potřebného. Přímo v budově je gurmánská pasáž tvořená kavárnami a prodejnami s delikatesami, v bezprostřední blízkosti fungují dvě divadla, blízko je Palladium, mnoho restaurací, obchodů a dalších služeb. Pár kroků od domu je stanice metra linky B i tramvajová zastávka. V dosahu jsou také příjemné zelené plochy – park Lannova, zahrada Za svatyněmi nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér 71,8 m2, terasa 12 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 16 500 000 Kč / 675 399 €
Služby 6 000 Kč
Celková plocha 83 m2
Terasa 12 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41356

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.