Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 1
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 2
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 3
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 4
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 5
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 6
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 7
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 8
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 9
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 10
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 11
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 12
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 13
Byt 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 14

Byt 4 + kk

Interiér 124 m2, terasa 24 m2

Senica, Trnavský kraj

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Přímo na břehu jezera umístěném v uzavřeném komplexu LuxApartments v Penati Golf Resort nabízíme k prodeji moderní 4pokojový penthouse v luxusním provedení se smart home systémem a 2 terasami. Apartmán je vhodný nejen pro milovníky golfu, ale také pro lidi hledající víkendový únik z ruchu velkoměsta.

Pro zvýšený komfort je do bytu vstup přímo z výtahu. Čtyřpokojový apartmán disponuje prostorným obývacím pokojem spojeným s kuchyní a jídelní částí, samostatnou toaletou, komorou, 2 pokoji se zabudovanými šatnami, koupelnou (se sprchovým koutem a toaletou), hlavní ložnicí s walk-in koupelnou (s vanou, walk-in sprchovým koutem a toaletou). Ze dvou pokojů i z obývacího pokoje vede vstup na dvě terasy s výhledem na jezero. K bytu náleží prostorná garáž na golfový vozík i dvě venkovní parkovací stání za příplatek.

Střešní penthouse se prodává kompletně zařízený prémiovým italským nábytkem značek Minotti a Poliform. Všechny byty v projektu mají přímý výhled na jezero a prodávají se včetně kvalitního standardu, vestavěných šaten, kuchyňské linky a spotřebičů. Stavba je moderní a ekologická z CLT panelů vyráběných na míru v Rakousku, celkové provedení stavby je s vysoce kvalitních přírodních materiálů. Vybavení apartmánu zahrnuje masivní dubové podlahy, baterie Axor a Grohe, hliníkové profily třísklených izolačních oken Reynaers s elektrickými kolejnicemi pro závěsy, šatní skříně s vnitřním osvětlením, kuchyňskou linku s porcelánovou pracovní deskou, spotřebiče Siemens, smart osvětlení a vzduchotechniku Mitsubishi.

Malebná a klidná lokalita
představuje dokonalý odpočinek v objetí přírody a soukromého resortu Penati Golf resort s nejlepším golfovým hřištěm na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (většina cesty po dálnici). V rozlehlém areálu rozprostírajícím se na několikahektarovém pozemku lze odpočívat na mnoho způsobů: kromě golfu je zde možnost cykloturistiky, nordic walking, pěších procházek, vodních kol, vyjížděk na lodičkách a plavání v jezeře, jakož i odpočinku na soukromé pláži. Na své si přijdou příznivci sportovního rybolovu, tenisu či inline bruslí. Nechybí ani dětské hřiště a restaurace.

Interiér 124 m2, terasy celkem 24 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 148 m2
Terasa 24 m2
Parkování 2x venkovní parkování a garáž
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41631
Informace o projektu LuxApartments

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.