Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 1
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 2
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 3
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 4
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 5
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 6
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 7
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 8
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 9
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 10
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 11
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 12
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 13
Byt 3 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 14

Byt 3 + kk

Interiér 64 m2, terasa 9 m2, zahrada 73 m2

Senica, Trnavský kraj

8 630 770 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Přímo na břehu jezera umístěného v uzavřeném komplexu LuxApartments Penati Golf Resort nabízíme k prodeji moderní 3pokojový apartmán v luxusním provedení se smart home systémem, terasou a předzahrádkou. Apartmán je vhodný nejen pro milovníky golfu, ale i pro lidi hledající víkendový únik z ruchu velkoměsta.

Dispozici apartmánu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelní částí a vstupem na terasu, ložnice se zabudovanou šatnou, druhá ložnice s vestavnou skříní a vstupem na terasu, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a vstupní hala s vestavěnou skříní. K bytu přísluší garáž pro golfový vozík a dvě vnější parkovací stání za příplatek.

Všechny byty v projektu mají přímý výhled na jezero a prodávají se včetně kvalitního standardu, vestavěných šatních skříní, kuchyňské linky a spotřebičů. Stavba je moderní a ekologická z CLT panelů vyráběných na míru v Rakousku, celkové provedení stavby je z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Vybavení zahrnuje masivní dubové podlahy, baterie Axor a Grohe, okna s hliníkovými profily a izolačními trojskly Reynaers s elektricky ovládanými kolejnicemi na závěsy, šatní skříně s vnitřním osvětlením, kuchyňskou linku s porcelánovou pracovní deskou, spotřebiče Siemens, vzduchotechniku Mitsubishi a smart home system Loxone, kterým lze ovládat topení a osvětlení.

Malebná a poklidná krajina
představuje dokonalý odpočinek v objetí přírody a soukromého resortu Penati Golf resort s nejlepším golfovým hřištěm na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (většina cesty po dálnici). V rozlehlém areálu rozprostírajícím se na několikahektarovém pozemku se dá odpočívat na mnoho způsobů: kromě golfu je tu možnost cykloturistiky, nordic walking, pěších procházek, vodních kol, vyjížděk na lodičkách stejně jako odpočinku na soukromé pláži. Na své si zde přijdou příznivci sportovního rybolovu, tenisu či inline bruslí. Nechybí ani dětské hřiště a restaurace.

Interiér 64 m2, terasa 9 m2, zahrada 73 m2.

Cena bytu 441 554 eur.
Cena vnějšího parkovacího stání 10 000 eur/ks, cena garáže pro golfový vozík 22 000 eur.

Prodejní cena 8 630 770 Kč / 349 000 €
Celková plocha 73 m2
Terasa 9 m2
Zahrada 73 m2
Parkování 2 venkovní parkovací stání nebo garáž
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41656
Informace o projektu LuxApartments

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.