Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Leškova , Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 3 + kk

Interiér 100 m2, terasa 57 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

15 833 600 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabízíme k prodeji nebytový prostor se třemi pokoji umístěný v 7. podlaží novostavby vybudované před 5 lety. Byt disponuje dvěma terasami s krásným výhledem na město, Bratislavský hrad, Slavín a Kolibu. Centrální lokalita v Leškově ulici na Starém Městě.

Dispozice sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, spíží a vstupem na terasu, ložnice postelí a vstupem na druhou terasu, 2. ložnice, vestavné šatny, koupelny se sprchovým koutem a koupelny s vanou.

Standard tvoří laminátové podlahy, interiérové dveře z masivního dřeva, hliníková okna. Kuchyňská linka je vybavena elektrospotřebiči včetně myčky nádobí, v koupelně je k dispozici pračka. Prostor je klimatizovaný a prodává se nezařízený. Parkování je za příplatek zajištěno v garáži.

Lokalita nabízí snadný přístup do centra i dalších částí města. V pěším dosahu je několik vyhledávaných kaváren, barů i restaurací, provozoven služeb a další občanská vybavenost. Nedaleko domu je také park na Náměstí svobody a Prezidentská zahrada.

Cena za garážové stání 30 000 eur.

Nebytový prostor lze překlasifikovat na byt.

Prodejní cena 15 833 600 Kč / 640 000 €
Služby 150 €
Celková plocha 157 m2
Terasa 57 m2
Parkování Garážové stání 30 000 eur.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41817

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.