Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 1
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 2
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 3
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 4
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 5
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 6
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 7
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 8
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 9
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 70 m2

Brno, Brno - střed, Štefánikova

5 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka nového stylového dvoupokojového atelieru s galerií v rezidenčním paláci, který v 19. století vystavěl v duchu pozdního historismu na prestižním místě u parku Lužánky významný rakouský architekt Josef Nebehosteny, spoluautor Mahenova divadla. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této lokalitě je jednotka vhodná i jako investice.

Podkrovní atelier ve 2. patře orientovaný do vnitrobloku tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, galerie přístupná z obytného prostoru i ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. K jednotce přísluší sklepní kóje, za domem lze pronajmout parkovací místo. Budova je bez výtahu.

Dům stojí ve vyhledávané lokalitě ve čtvrti Veveří, přímo u zastávky MHD, odkud se dá během chvilky dostat do centra města, v krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou také všechny brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do pěkně upraveného parku Lužánky se širokými možnostmi sportovního vyžití, v pěším dosahu je též světoznámá vila Tugendhat. Čtvrť se honosí mnoha významnými architektonickými památkami a nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Celková užitná plocha 69,7 m2, z toho podlahová plocha 47,3 m2, galerie 22,4 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Prodejní cena 5 950 000 Kč / 242 067 €
Celková plocha 70 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41990
Informace o projektu Štefánikova 1

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment