Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 8
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 9
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 10
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 11
Byt 3 + 1, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 12

Byt 3 + 1

Interiér 169 m2, balkon 6 m2

Praha 2, Nové Město, Rašínovo nábřeží

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Velmi prostorný byt určený k rekonstrukci, s balkonem a krásnými výhledy na Petřín i Pražský hrad se nachází v památkově chráněném domě od významného stavitele Vácslava Havla. Secesní budova navržená architektem Osvaldem Polívkou stojí v první linii u řeky, na Rašínově nábřeží u přístaviště a v blízkosti Tančícího domu.

Jednotku v 5. podlaží tvoří prostorná vstupní hala, 4 pokoje, z toho jeden s arkýřem a nádhernými výhledy, koupelna, komora, balkon orientovaný do klidného vnitrobloku.

Byt je v původním stavu, nový majitel tak může interiér vytvořit zcela dle svých představ (včetně koupelny a kuchyně). Jsou zde zachovány původní parkety a dvoukřídlé obložkové dveře. Dům, který postavil předek prezidenta Václava Havla, nyní prochází kompletní rekonstrukcí, má nová, zajímavě členěná dřevěná špaletová okna (repliky původních), v rámci rekonstrukce se dělají také nové rozvody elektřiny, plynu, optický kabel Cetin, upravují se společné prostory, sklepy, vchodové dveře i vnitroblok. K bytu přísluší sklep. Výtah vede do mezipater.

Lokalita poskytuje vše potřebné, v okolí fungují kavárny, restaurace a obchody, v pohodlném pěším dosahu je Národní divadlo. Blízkost Vltavy přidává místu na atraktivitě zejména v teplých dnech, kdy je možné posedět na náplavce nebo vyrazit na některý z blízkých ostrovů s parky. V docházkové vzdálenosti jsou školy od mateřské přes gymnázium až po vysoké, kousek od domu je stanice metra a tramvajová zastávka na Palackého náměstí.

Podlahová plocha 169,2 m2, balkon 6,25 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 175 m2
Balkon 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42605

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.