Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 1
Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 2
Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 3
Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 4
Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 5
Byt 2 + kk, Panónska cesta, Petržalka - Bratislava V | 6

Byt 2 + kk

Interiér 49 m2, lodžie 4 m2

Bratislava V, Hlavní město Bratislava

6 092 562 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný dvojpokojový byt s lodžií a kompletním zařízením se nachází na Panónské cestě v Bratislavě. Poloha novostavby umístěné v první linii Petržalky zabezpečuje rychlé spojení s blízkým centrem i klíčovými dopravními tepnami a cyklostrasami.

Dispozici bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a vstupem na lodžii, samostatná ložnice a koupelna s toaletou a vanou. K bytu přísluší sklepní kóje.

Standard zahrnuje plastová okna, laminátové podlahy, vestavnou šatnu na míru a úložné prostory. Regulaci tepla zabezpečuje termostat. V bytě se nachází podlahové vytápění a klimatizační jednotka. Kuchyně je vybavena základními spotřebiči značky Siemens a Bosch.

Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti se nacházejí obchody, restaurace i kavárny. V blízkosti jsou též mateřské i základní školy a gymnázia či obchodní centrum Aupark, k němuž je spojení blízkým pěším mostem. Zastávka autobusu v těsné blízkosti před novostavbou. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední napojení na cyklotrasy do Rakouska či Maďarska.

Prodejní cena 6 092 562 Kč / 249 900 €
Služby 150 €
Celková plocha 53 m2
Lodžie 4 m2
Parkování Veřejné parkování před domem.
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43059

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.