Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Senovážné náměstí, Nové Město - Praha 1 | 10
Garážové stání v ceně

Byt 2 + kk

Interiér 83 m2, terasa 24 m2

Praha 1, Nové Město, Senovážné náměstí

Vysoce komfortní byt s klimatizací, terasou a výhledem do upravené zahrady ve vnitrobloku je umístěn ve 2. podlaží nákladně zrekonstruovaného neoklasicistního domu z 19. století s moderním výtahem, nonstop recepcí, bezpečnostní službou, kamerovým systémem a podzemní garáží. Rezidence stojí v atraktivní lokalitě v samém centru Prahy, přímo na Senovážném náměstí. K bytu přísluší garážové stání.

Prostorný obývací pokoj je otevřený do moderní kuchyně a propojený s terasou. Dále je zde ložnice, koupelna, předsíň a hostinská toaleta.

Součástí kvalitního vybavení jsou například velkoformátová dřevěná okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, kompletní kuchyně s vestavnými spotřebiči nebo automatická výsuvná markýza nad terasou. Vytápění centrální. V kupní ceně je zahrnuto garážové stání, skladovací prostor v suterénu a sklep. Obyvatelé mohou využívat pečlivě udržovanou zahradu ve vnitrobloku.

Atraktivní lokalita se rozkládá v blízkosti Václavského náměstí i náměstí Republiky, a stanic metra linek B a C a pražského Hlavního nádraží s mnoha vnitrostátními i mezinárodními spoji. Pár kroků vede k tramvajové zastávce, kde staví několik linek včetně nočních. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně kvalitních restaurací a možností kulturního i sportovního vyžití.

Interiér bytu 83,31 m2, terasa 23,87 m2, sklep 3,05 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 107 m2
Terasa 24 m2
Parkování Parkovací místo v garáži v domě
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 7414

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.