Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 2

Byt 5 + kk

Interiér 236 m2

Praha 2, Vinohrady

Luxusně pojaté bydlení v apartmánu se 4 ložnicemi, 3 koupelnami a terasou nacházející se v jedné z nejžadanějších rezidenčních lokalit. Dvouúrovňový byt situovaný ve 4. patře nabízí v první úrovni velkoryse řešený otevřený obývací pokoj s jídelním prostorem a kuchyní, koupelnu a 2 komory. Horní privátní část má 4 ložnice, 2 koupelny, šatnu. Nadstandardní vybavení je kombinováno se zachovanými historickými prvky a liniemi: masivní dřevěné podlahy, vysoké stropy, italské kamenné obklady a sanita Villeroy & Boch v koupelnách, designové osvětlení a příprava audio systému Bang & Olufsen kompatibilní s iPad, plně vybavená kuchyň spotřebiči Gaggenau a navržená studiem Hanák. Parkování v podzemních garážích za příplatek. Interiér 236 m2.

Celá činžovní budova prošla kompletní rekonstrukcí a modernizací. Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch, upravených zákoutí a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, barech, hospůdkách a klubech. Historické centrum města je dosažitelné metrem či tramvají během několika málo minut, stanice metra v docházkové vzdálenosti.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 236 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8559

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.