Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 1
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 2
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 3
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 4
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 5
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 6
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 7
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 8
Developerský projekt, U Vojanky, Košíře - Praha 5 | 9

Rezidence Pod Bertramkou

Praha 5, Košíře, U Vojanky

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 63 m2 - Ano prodáno
Byt 119 m2 - Ano prodáno
Byt 100 m2 6 m2 Ano prodáno
Byt 118 m2 27 m2 Ano prodáno
Byt 96 m2 28 m2 Ano prodáno
Byt 222 m2 34 m2 Ano prodáno
Byt 95 m2 13 m2 Ano prodáno
Byt 96 m2 13 m2 Ano prodáno
Byt 65 m2 - Ano prodáno
Byt 151 m2 7 m2 Ano prodáno
Byt 95 m2 42 m2 Ano prodáno
Byt 91 m2 5 m2 Ano prodáno
Byt 85 m2 25 m2 Ano prodáno
Byt 82 m2 - Ano prodáno

Dokončeno - byty k naštěhování.

Představení:
Rezidence Pod Bertramkou představuje ideální kombinaci klidného bydlení obklopeného zelení a snadně dostupného centra města. Její poloha uprostřed vilové čtvrti pocházející převážně z počátku 20. století je tak ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří chtějí mít ruch města nadosah.

Lokalita:
Rezidence Pod Bertramkou se nachází v ulici U Vojanky v městské části Prahy 5 – Košířích. Okolí rezidence tvoří vily z období tzv. první republiky, jež jsou sídlem i několika velvyslanectví. Vilová čtvrť nabízí plnou občanskou vybavenost a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy. Nákupní zóna Anděl a Nový Smíchov nabízejí ideální příležitosti k nakupování a zábavě. Sportovci ocení tenisové a squashové kurty či horolezeckou stěnu v oblasti zvané Cibulka nebo nedaleké golfové hřiště v Motole. Milovníci přírody si přijdou na své v přírodním parku Košíře – Motol.

Rezidence:
Projekt se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů a nabízí celkem 20 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích od 2+kk do 5+kk a velikostech od 63 m2 do 236 m2. Rezidence má unikátní plechovou fasádu, která jí dodává výjimečný charakter. Standardy pro realizaci projektu jsou vybrány kvalitní stavební materiály světových výrobců a zvláštní zřetel je kladen na vysoké standardy bytových jednotek, jakož i na bezpečnost, komfort a soukromí bydlení. Součástí každého bytu je terasa či předzahrádka s výhledem do zeleně a přilehlé vilové čtvrti. Ke každému bytu zároveň náleží minimálně jeden sklep a parkovací stání. Samozřejmostí jsou bezpečnostní vstupní dveře do bytových jednotek, elektrické ovládání stínění oken, kvalitní dřevěné podlahy nebo interiérové zakázkové dveře v čistém designu.

Adresa U Vojanky, Praha 5, Košíře
Parkování Ne
PENB G
Referenční číslo 23058

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.