Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 2
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 3
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 4
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 5
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 6
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 7
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 8
Developerský projekt, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 9
Prodej 2. fáze zahájen

PRAGA Rezidence

Praha 8, Karlín, Pernerova

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 3 + kk, 5.NP, 5.2. 97 m2 7 m2 Ano prodáno
Byt 3 + kk, 4.NP, 4.2. 91 m2 7 + 7 m2 Ano 12 189 000 Kč
Nebytová jednotka 1 + kk, 2.NP, 2.1 17 m2 - Ano prodáno
Townhouse, 1PP+1NP+2NP, T1 261 m2 31 m2 Ano 25 111 000 Kč
Townhouse, 1PP+1NP+2NP, T2 168 m2 19 m2 Ano 15 997 000 Kč
Byt 3 + kk, 3.NP, 3.2. 96 m2 7 m2 Ano rezervováno
Byt 2 + kk, 2.NP, 2.2 52 m2 - Ano prodáno

Krásné, kvalitní a spolehlivé – přesně takové byly automobily Praga. S vozem Praga jezdil ve 20. letech i T. G. Masaryk. Na místě v pražském Karlíně, kde se „pragovky“ opravovaly, nyní vzniká developerský projekt PRAGA Rezidence. I tato rezidence bude představitelem kvalitního českého nadčasového designu stejně jako značka, ke které název odkazuje.

Rezidenci situovanou přímo na úpatí vrchu Vítkov bude tvořit soubor tří budov. Nejvyšší z nich zaujme odvážným architektonickým prvkem, který budí dojem, že horní podlaží levitují ve vzduchu. Zpracování se ujalo studio A.D.N.S., za nímž stojí mnoho úspěšných projektů. Rezidence Praga nabídne moderní bydlení těsně propojené s městskými vymoženostmi i klid v soukromé zahradě nebo okolních parcích. Ke spokojenosti přispějí kulturní a kulinářské zážitky, za kterými není potřeba nikam jezdit. I cestování je však snadné, a to díky blízkosti téměř všech typů městské i dálkové dopravy: metra, tramvají, autobusů i vlaků.

Byty:
Všech 43 bytů bude vynikat množstvím prostoru, světla a úložných prostor. Ke každému bude náležet lodžie, balkon nebo terasa a sklep. Možnost parkování v podzemní garáži za příplatek. Rezidence ve svých deseti nadzemních podlažích nabídne byty o dispozicích 1+kk až 6+kk a výměrách v rozmezí 34 až 195 m2, a to včetně šesti luxusních mezonetových penthousů a dva třípodlažní zahradní townhousy s vlastní garáží s dílnou. Důraz bude kladen i na reprezentativní vzhled polečných prostor a lobby.
Byty budou dokončeny ve vysokém standardu masivními třívrstvými dubovými podlahami, velkoformátovou dlažbou a obklady, velkoplošnými okny, kvalitní koupelnovou sanitou a zařizovacími předměty, alarmem, bezpečnostními dveřmi a videotelefonem.

Lokalita:
Karlín se rok od roku stává příjemnějším místem k bydlení. Přispívá k tomu kvalitní urbanismus, který nezanedbává podporu všeho, co povyšuje místo k bydlení na místo k žití. Za kulturou jde jít například do Fora Karlín, které je od rezidence vzdáleno pár kroků. Kontakt s přírodou zprostředkovává nejen soukromá zahrada, ale také revitalizované parky v okolí. Sportovní vyžití si v těsné blízkosti najdou cyklisté, běžci i golfisté. Gurmety i gurmány nadchne výběr kaváren a restaurací s menu ze všech koutů světa. K unikátnímu geniu loci místa brzy přispěje také Negrelliho viadukt, druhý nejstarší most v Praze a v době svého vzniku také nejdelší kamenný most v Evropě. Po vzoru Vídně a dalších evropských metropolí v jeho obloucích vzniknou bistra, řemeslné dílny, galerie nebo ateliéry.

Pro více informací navštivte oficiální stránky projektu PRAGA Rezidence.

Adresa Pernerova, Praha 8, Karlín
Parkování Za příplatek
PENB B
Referenční číslo 24724

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.