Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 1
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 2
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 3
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 4
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 5
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 6
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 7
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 8
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 9
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 10
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 11
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 12
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 13
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 14
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 15
Developerský projekt, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 16

U Rajské zahrady 18

Praha 3, Žižkov, U Rajské zahrady

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 2 + kk, 1.NP, byt 6 82 m2 - Ne prodáno
Byt 3 + kk, 2.NP, byt 7 96 m2 - Ne prodáno
Byt 3 + kk, 2.NP, byt 9 117 m2 - Ne prodáno
Byt 3 + kk, 2.NP 120 m2 - Ano prodáno
Byt 3 + kk, 4.NP, byt 17 119 m2 - Ne prodáno

Atraktivní nové byty s výhledem na Pražský hrad, Vrch Vítkov a do zeleně přilehlého parku Rajská zahrada jsou součástí kompletně zrekonstruovaného nárožního činžovního domu s výtahem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 v eklektickém stylu se secesními prvky dle návrhu architekta Horáka, je příhodně situován ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Byty:
Projekt U Rajské zahrady 18 s celkem 31 bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk, dále ateliérem, kancelářským prostorem a sklepními kójemi. V současné době je zde k dispozici posledních 7 bytů připravených v dokončeném stavu po rekonstrukci zahrnující kopii masivních špaletových oken s izolačními dvojskly, bezpečnostní a protipožární repliky secesních vstupních dveří, zděné příčky, SDK podhledy a základní bílou výmalbu, dále masivní dubové parkety, keramické obklady a dlažba, repliky původních interiérových dveří, kvalitní koupelnovou sanitu a ozdobné nástěnné a stropní štuky. Kupní cena většiny bytů zahrnuje sklepní kóji. V domě je umístěné wellness (vířivka s odpočívárnou, sauna a sprcha) za poplatek.

Lokalita:

Projekt, který získal cenu veřejnosti "Nejlepší realitní projekt roku 2017 v Praze 3", je situován v populární rezidenční lokalitě, jejíž hlavní předností je skvělá občanská vybavenost a velmi rychlá dostupnost do centra, přičemž zapomenout nelze ani na nepřeberné množství oblíbených restaurací, kaváren a vináren. Stanice metra Jiřího z Poděbrad a zastávky autobusů a tramvají jsou vzdáleny jen několik minut chůze. Riegrovy sady a s nimi přímo sousedící revitalizovaný park Rajská zahrada poskytují nepřeberné množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Nachází se zde například dvě venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětské hřiště, kavárna, nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem.

Adresa U Rajské zahrady, Praha 3, Žižkov
Parkování Možnost budoucí koupě parkovacího stání.
PENB D
Referenční číslo 25018

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.