Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 1
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 2
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 3
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 4
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 5
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 6
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 7
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 8
Developerský projekt, Hilleho, Brno - střed - Brno | 9

Hilleho 6

Brno, Brno - střed, Hilleho

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 4+kk, č. XVI, 5.NP 172 m2 21 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 3+kk, č. XV, 4.NP 125 m2 9 + 3 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 4+kk, č. XIII, 4.NP 122 m2 7 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 3 + kk, č. IX, 3.NP 95 m2 7 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 4+kk, č. IV, 1.NP 89 m2 9 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 2 + kk, č. III, 1.NP 49 m2 - Ne Cena na vyžádání
Byt 2 + kk, č. I, 1.NP 93 m2 5 m2 Ne Cena na vyžádání

Černá Pole – nejatraktivnější brněnská čtvrť s množstvím historických staveb, ať už měšťanských domů, nebo vil včetně Tugendhat. Náměstí 28. října s krásnou parkovou úpravou, rozlehlý park Lužánky. Centrum rychle dostupné pěšky i tramvají. V této příjemné lokalitě právě vzniká komorní projekt Hilleho 6. Neorenesanční nárožní nájemní dům stavitele F. A. Dvořáka získává zpět svou původní krásu a lesk, aby nabídl špičkové bydlení splňující vysoké nároky na bydlení.

O projektu

V rohovém činžovním domě vzniká 17 bytových jednotek. Architektonické studio A77 architekti, pod jehož taktovkou úprava domu probíhá, se zaměřuje i na rekonstrukce památek a sakrálních staveb. Architekti ctí um původních stavitelů a navíc interiéry posunou do moderní podoby odpovídající současným trendům.

Byty
Jednotky o dispozici 2+kk, 3+kk či 4+kk budou mít podlahovou plochu od 49 m2 až po 172 m2. Většina bytů má balkon či terasu. Byty se nabízejí v dokončeném stavu ve vysokém standardu, který mj. zahrnuje trojvrstvé dubové podlahy, vyhřívanou dlažbu z přírodního kamene, dřevěná kastlová okna s izolačními skly (do dvora eurookna), ateliérová střešní okna, historizující masivní kazetové dveře nebo sanitární zařízení prémiových značek Duravit, Knief, Aet, Geberit a Lavare. Vytápění bude plynovým kondenzačním kotlem, v podkrovních bytech bude příprava na chlazení. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji, obyvatelé budou mít přístup do zeleného vnitrobloku. Dokončení jednotek je plánováno na červenec 2019.

Lokalita
Dům stojí u náměstí 28. října, v boční klidné ulici ve čtvrti s množstvím historických staveb, vzrostlých stromů a upravených parků. Pár kroků vede do mateřské, základní a umělecké školy i gymnázia, v pěším dosahu je též Mendelova univerzita. V těsné blízkosti se rozkládá park Lužánky a nedaleko stojí vila Tugendhat. Střed města je dostupný pohodlně pěšky nebo 1 zastávku tramvají. V okolí je kompletní občanská vybavenost: restaurace, bary, kavárny, pošta, obchody, ale též například Městské divadlo.

Pro kompletní seznam jednotek kontaktujte naši kancelář.

Adresa Hilleho, Brno, Brno - střed
Parkování Ne
PENB G
Referenční číslo 30708

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.