Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 1
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 2
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 3
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 4
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 5
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 6
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 7
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 8
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 9
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 10
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 11
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 12
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 13
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 14
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 15
Developerský projekt, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 16

Slavíkova 4

Praha 3, Vinohrady, Slavíkova

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Zahrada Parkování Prodejní cena
Ateliér, 1+kk 22 m2 - 12 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 1A, 2+kk 50 m2 - 24 m2 Ne Cena na vyžádání
Byt 2A, 4+kk 114 m2 4 + 3 m2 - Ne Cena na vyžádání
Byt 3A, 4+kk 108 m2 5 + 3 m2 - Ne rezervováno
Byt 5A, 4+kk 114 m2 3 m2 - Ne rezervováno
Byt 6A, 3+kk 83 m2 3 m2 - Ne rezervováno
Byt 6B, 2+kk 57 m2 3 m2 - Ne Cena na vyžádání

Slavíkova 4 je zbrusu nové bydlení kombinující komfort moderní doby s noblesou 19. století, v těsné blízkosti parků i všeho potřebného a rychlém dosahu centra. Citlivě rekonstruovaný dům stojící v ulici lemované stromy na pomezí Vinohrad a Žižkova brzy nabídne k nastěhování 11 bytů a 1 ateliér. Dokončení je plánováno na září 2019.

O projektu

Dům z 19. století právě prochází kompletní rekonstrukcí vedenou zkušeným architektem. Rekonstrukce probíhá dle původních architektonických plánů a bude při ní zachováno a repasováno co největší množství původních historických prvků, jako je například kamenné schodiště, terazzo ve společných prostorách, kované zábradlí s dřevěným madlem, keramický obklad či zdobné prvky na fasádě. Výtah bude nový s prosklenou šachtou. Součástí detailní rekonstrukce je oprava střechy, nosných konstrukcí, společných prostor a veškerého vedení.

Byty

Na každém z 5 podlaží a v podkroví budou pouze 2 bytové jednotky. Byty s dispozicí od 1+kk po 4+kk budou mít podlahovou plochu od 56 až do 123 m2 (ateliér v suterénu bude o velikosti 33,6 m2). Okna pokojů budou směřovat na jihozápad do ulice nebo na severovýchod do zeleného vnitrobloku. Byty jsou nabízeny kompletně dokončené s možností koupě ve stavu white walls (tj. před dokončením finálních povrchů – podlah, obkladů). Standardy zahrnují mj. dubové podlahy, velkoformátovou dlažbu, kvalitní sanitární zařízení, kazetové interiérové dveře a repliky špaletových oken, dvoukřídlé vchodové dveře s dobovou profilací, datový rozvod, domovní telefon a přípravu pro satelitní TV. Vytápění bude zajištěno z centrální kotelny v suterénu (2 plynové kondenzační kotle).

Lokalita

Pár kroků od domu je náměstí Jiřího z Poděbrad s dominantou kostela Nejsvětějšího Srdce Páně, díla slovinského architekta Josipa Plečnika inspirovaného Noemovou archou, které zdobí největší české prosklené hodiny. Na náměstí se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy, v okolí je plno bister, kaváren a voňavých pekařství. Kousek je do pečlivě upravených Riegrových sadů nebo na Žižkovskou věž. V rychlém pěším dosahu je mateřská i základní škola, pošta, lékárna a veškeré další služby. Spojení s centrem zajišťuje metro a tramvaje, cesta na Václavské náměstí trvá necelých 5 minut.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku projektu Slavíkova 4.

Adresa Slavíkova, Praha 3, Vinohrady
Parkování Ne
PENB G
Referenční číslo 31818

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.