Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 1
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 2
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 3
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 4
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 5
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 6
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 7
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 8
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 9
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 10
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 11
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 12
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 13
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 14
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 15
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 16
Developerský projekt, Libocká, Liboc - Praha 6 | 17
HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

Rezidence U Hvězdy

Praha 6, Liboc, Libocká

Renesanční letohrádek Hvězda, který od poloviny 16. století sloužil jako zázemí při lovu, je obklopený velkou oborou, dnes hojně využívanou běžci, cyklisty, pejskaři, maminkami s kočárky a dalšími s potřebou uniknout městskému ruchu. Přímo s oborou bude sousedit privátní zahrada právě vznikající Rezidence U Hvězdy s 15 byty, každý s terasou či předzahrádkou. Výhodou lokality je především šíře služeb a rychlý dosah přírody, centra i letiště. Předpokládaný termín dokončení 1Q/2021

O projektu
Zcela nová budova s výtahem je stavěna tak, aby splnila standard pasivního domu, čímž svým obyvatelům zajistí minimální náklady na energie a každodenní tepelný komfort bez ohledu na venkovní teploty. Byty budou rozloženy na 3 podlažích, v suterénu bude garáž s 25 místy (vč. 2 pro návštěvy) a dobíjecí stanicí pro elektromobily. Dům otevřete pohodlně bezkontaktním klíčem, o bezpečí vás, vašich dětí i majetku se postará kamerový a elektronický zabezpečovací systém, bezpečnostní vstupní dveře do bytů NEXT (tř. 3) nebo domovní videotelefon s barevnou obrazovkou.

Byty
Jednotky s dispozicí od 1+kk do 4+kk a výměrou od 43 až po 139 m2 budou mít, až na jednu výjimku alespoň 1 místnost s ideální jižní orientací. Vysoký standard zahrnuje mj. rekuperaci vzduchu, podlahy z kartáčované dubové dýhy, velkoformátovou dlažbu (60x60 a 60x30 cm), tepelně a akusticky izolační bezúdržbová hliníková okna s předokenními žaluziemi a sanitární zařízení značek Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe nebo Hüppe. Vytápění bude zajištěno z centrální kotelny v suterénu (s plynovými kondenzačními kotli). Ke každému bytu přísluší sklep (součást kupní ceny) a garážové stání (za příplatek).

Lokalita
Část Prahy 6 Liboc má velmi dlouhou historii. Zatímco v Dolní Liboci dominovaly venkovské stavby, Horní Liboc, kam spadá i nabízená rezidence, charakterizují původně předměstské novorenesanční vily. Lokalita je velmi oblíbená pro bohatou infrastrukturu. Jsou zde mateřské a základní školy, gymnázium i nákupní možnosti od malých pekařství a farmářských obchodů až po supermarkety. Dostatek zeleně a dětských hřišť mezi zástavbou i velké zelené plochy ideální pro sport i relaxaci (Obora Hvězda, park Ladronka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka). Popularitu čtvrti ještě zvedla stanice metra Petřiny, díky níž jste za 10 minut v centru. Stejně rychlá je i cesta autem na letiště. Kdo raději cestuje po povrchu, může pro své cesty do práce či za kulturou využít tramvaje nebo autobusy.

Byty jsou nabízeny v družstevním vlastnictví, je však možný jejich okamžitý převod do osobního vlastnictví.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.rezidenceuhvezdy.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Adresa Libocká, Praha 6, Liboc
Parkování 25 garážových míst
PENB A
Referenční číslo 31923

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.