Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 10
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 11
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 12

Apartmány Vysoký Újezd

Beroun, Vysoký Újezd

Vyhlášený golfový resort pár kroků chůze. Praha několik málo minut jízdy autem. Vytříbené přírodní materiály, světlý a vzdušný interiér. Nízkoenergetickou dřevostavbu značky Griffner tvoří 3 samostatné apartmánové jednotky s vlastními terasami a zahradami.

O projektu
Rakouská společnost Griffner, vyrábějící dřevostavby již téměř 30 let, klade ve svých projektech důraz na design, kvalitu, ekologii, pohodu a jedinečnou atmosféru. Příjemné vnitřní klima zajišťují prodyšné stavební materiály jako dřevo, korek a dřevní vlákna. Komorní bytový dům nabízí v 1. podlaží 2 jednotky o dispozici 2+kk a 3+kk (75 m2 a 115 m2) s terasami a vlastní zahradou, ve 2. podlaží pak stometrový penthouse 3+kk se 130metrovou terasou. Nově vznikající rezidenční čtvrť poskytuje klid, snadnou dostupnost služeb a především blízkost oblíbeného golfového klubu.

Byty:
Všechny byty jsou kompletně dokončené. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy Admonter z kartáčovaného dubu, celoskleněné interiérové dveře, vstupní dveře protipožární s protihlukovým prahem, součástí horního penthousu také kuchyňská linka italské výroby. V případě zájmu je možné ponechat v interiéru designová svítidla. Jednotky mají velkoformátová hliníková okna s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi, vysoce moderní stropní klimatizace, elektrické odporové podlahové vytápění (s termostaty ve všech místnostech) a zabezpečovací zařízení. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Parkování bude pod přístřeškem (carportem), možnost dalších stání bude na pozemku.

Lokalita:
V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy je ideální především pro aktivní golfisty, přímo z domu lze pozorovat dění na driving range golfového resortu Albatross, splňujícího standardy EGA a pořádajícího i mezinárodní turnaje. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Adresa Za Hospodou, Beroun, Vysoký Újezd
Parkování Parkování pod přístřeškem
PENB A
Referenční číslo 32453

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.