Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 10
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 11
Developerský projekt, Vysoký Újezd - Beroun | 12

Apartmány Vysoký Újezd

Beroun, Vysoký Újezd

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Zahrada Parkování Prodejní cena
Byt č. 1, 1.NP, terasa 75 m2 27 m2 436 m2 Ano 6 300 000 Kč
Byt č. 2, 1.NP, terasa 115 m2 27 m2 386 m2 Ano 8 640 000 Kč
Byt č. 3, 2.NP, terasa 115 m2 133 m2 254 m2 Ano 11 350 000 Kč

Vyhlášený golfový resort pár kroků chůze. Praha několik málo minut jízdy autem. Vytříbené přírodní materiály, světlý a vzdušný interiér. Nízkoenergetickou dřevostavbu značky Griffner tvoří 3 samostatné apartmánové jednotky s vlastními terasami a zahradami.

O projektu
Rakouská společnost Griffner, vyrábějící dřevostavby již téměř 30 let, klade ve svých projektech důraz na design, kvalitu, ekologii, pohodu a jedinečnou atmosféru. Příjemné vnitřní klima zajišťují prodyšné stavební materiály jako dřevo, korek a dřevní vlákna. Komorní bytový dům nabízí v 1. podlaží 2 jednotky o dispozici 2+kk a 3+kk (75 m2 a 115 m2) s terasami a vlastní zahradou, ve 2. podlaží pak stometrový penthouse 3+kk se 130metrovou terasou. Nově vznikající rezidenční čtvrť poskytuje klid, snadnou dostupnost služeb a především blízkost oblíbeného golfového klubu.

Byty:
Všechny byty jsou kompletně dokončené. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy Admonter z kartáčovaného dubu, celoskleněné interiérové dveře, vstupní dveře protipožární s protihlukovým prahem, součástí horního penthousu také kuchyňská linka italské výroby. V případě zájmu je možné ponechat v interiéru designová svítidla. Jednotky mají velkoformátová hliníková okna s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi, vysoce moderní stropní klimatizace, elektrické odporové podlahové vytápění (s termostaty ve všech místnostech) a zabezpečovací zařízení. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Parkování bude pod přístřeškem (carportem), možnost dalších stání bude na pozemku.

Lokalita:
V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy je ideální především pro aktivní golfisty, přímo z domu lze pozorovat dění na driving range golfového resortu Albatross, splňujícího standardy EGA a pořádajícího i mezinárodní turnaje. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Adresa Za Hospodou, Beroun, Vysoký Újezd
Parkování Parkování pod přístřeškem
PENB A
Referenční číslo 32453

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.