Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 1
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 2
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 3
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 4
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 5
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 6
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 7
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 8
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 9
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 10
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 11
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 12
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 13
Developerský projekt, Milevská, Krč - Praha 4 | 14

V TOWER, Prague Penthouse

Praha 4, Krč, Milevská

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Východní penthouse 5 + kk 448 m2 418 m2 Ano Cena na vyžádání
Západní penthouse 5 + 1 339 m2 258 m2 Ano rezervováno

Nepřehlédnutelná ikona pražského panoramatu, která vyniká svou „véčkovou“ konstrukcí – to je nejvyšší rezidenční budova v Praze, V TOWER, Prague. Vrcholy jejích věží jsou korunovány velkolepými penthousy, jež se rozprostírají na třech podlažích ve výšce 266 metrů nad mořem. Nabízejí úchvatné panoramatické výhledy, nebývalý luxus, dokonalé soukromí a jsou vybaveny prvotřídními materiály i technologiemi.

Penthousy:
Východní penthouse, největší jednotka z celé rezidence, se rozprostírá na třech podlažích o celkové ploše 866,2 m2. Západní penthouse – taktéž třípodlažní – nabízí celkovou rozlohu 597,1 m2. Obě jednotky disponují privátní střešní terasou s nerezovým bazénem, ničím nerušenými výhledy na stověžatou metropoli a balkony či terasami, na něž je přístup ze všech hlavních místností.

O projektu:
Celá budova je vybavena těmi nejpokrokovějšími technologiemi a prvotřídními materiály. Při výstavbě byl kladen důraz na důmyslná protihluková opatření. Každá bytová jednotka má zavedený unikátní systém chlazení, topení a výměny vzduchu. Veškeré použité materiály splňují přísná kritéria na zdravotní nezávadnost a šetrnost vůči životnímu okolí, díky čemuž získala budova V TOWER, Prague precertifikaci LEED Platinum.

Rezidenti mohou využít služby hotelového typu concierge, 24hodinovou recepci a technickou správou, nadto mají přístup do soukromého klubového patra, jehož součástí je wellness se saunou a vířivkou, bazén, fitcentrum či konferenční prostory. Přímo v domě se nachází privátní kino s audiosystémem DOLBY Atmos a profesionální golfový trenažér. Samozřejmostí jsou i zabezpečené podzemní garáže – ke každému penthousu přísluší 4 parkovací místa, na kterých lze zaparkovat i nadstandardně velká vozidla, a 1 dobíjecí stanice pro elektromobily.

Více podrobností o životě na vrcholu pražského panoramatu naleznete zde: www.vtowerpenthouse.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Adresa Milevská, Praha 4, Krč
Parkování Ano
PENB A
Referenční číslo 32965

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.