Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 1
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 2
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 3
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 4
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 5
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 6
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 7
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 8
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 9
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 10
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 11
Developerský projekt, Desná - Jablonec nad Nisou | 12

Riedlovy boudy

Jablonec nad Nisou, Desná

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Pozemek Parkování Prodejní cena
Rodinný dům 6 + kk, č. 1 Anna 285 m2 35 m2 2 257 m2 Ano 30 490 000 Kč
Rodinný dům 6 + kk, č. 2 Josef 285 m2 35 m2 3 129 m2 Ano 30 490 000 Kč

Pohodlí na samotě stranou od civilizace, komfort v podobě soběstačnosti i ten největší a čím dál vzácnější luxus: nebe poseté hvězdami. Když se spojí zdařilá architektura, nejmodernější technologie a zahrada navržená s respektem ke zdejšímu přírodnímu prostředí, musí vzniknout něco výjimečného. Předpokládaný termín dokončení 11/2024.

O projektu
Chalupy poeticky nazvané Anna a Josef vznikají jako 2 zcela samostatné a energeticky soběstačné novostavby s úctyhodnou obytnou plochou 250 m2. Obě od sebe dostatečně vzdálené stavby navrhlo studio QARTA Architektura, jež dbá na řešení naplňující současné potřeby a zároveň přetrvávající v čase. Perfektně řemeslně zpracované stavby nijak nenaruší zdejší prostředí, naopak ho zkultivují. K dokonalé relaxaci přispěje sauna. Vysoce kvalitní materiály budou působit naprosto neokázale, stejně jako velká privátní zahrada navržená s ohledem na udržitelnost a citlivý přístup k životnímu prostředí. Přesně v duchu atelieru Flera Ferdinanda Lefflera, který se návrhu zahrady osobně ujal a již samotnou cestu k pozemku i jeho polohu nazval kouzlem.

Lokalita
Jihozápadní luční svah, na nějž bude projekt zasazen, obklopují převážně listnaté lesy, které se po odložení jarního a letního svěže zeleného hávu na podzim vystrojí do pestrých barev, aby je na zimu odložily a zahalily se do nevinné bílé. Na jaře a v létě lze při troše soustředění slyšet bzukot včel využívajících darů zdejší kvetoucí louky, ptáci si svým zpěvem o pozornost řeknou sami. Ne tak dravci, kteří neslyšně krouží vysoko nad hlavou. Poklidně se pasoucí srnky jakoby ani nevnímaly, co se kolem nich děje, ale stačí málo a svižně odběhnou do bezpečí lesa. Přírodní scenérie zde běží jako nekonečný a nikdy nenudící film. Výhledy ze zahrady i budoucího domu na okolní krajinu Jizerských hor jsou tak úchvatné, že by při zaznamenání na malířské plátno vypadaly jako kýč.

Adresa Jablonec nad Nisou, Desná
Parkování Zastřešené parkování na pozemku
PENB A
Referenční číslo 42910
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16