Historický objekt 4 + kk, Nábřežní, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 1
Historický objekt 4 + kk, Nábřežní, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 2
Historický objekt 4 + kk, Nábřežní, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 3
Historický objekt 4 + kk, Nábřežní, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 4
Historický objekt 4 + kk, Nábřežní, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 5

Historický objekt

Užitná plocha 150 m2, pozemek 625 m2

Litoměřice, Roudnice nad Labem, Nábřežní

6 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní nemovitost, bývalá vodárenská věž, vhodná k vestavbě designového loftového bytu situovaná v Roudnici nad Labem, 5 minut od dálnice D8 a jen 5 minut chůze od centra města.

Věž byla postavena v roce 1927 a původně sloužila k napájení lokomotiv. Její výška je 26 m a jsou k ní přivedeny inženýrské sítě (elektřina 5 m vzdálena a voda s kanalizací 150 m). Původním záměrem bylo přepracování na restauraci s vyhlídkou a loftovým bytem pro majitele. U vodárny je možno kotvit loděmi o jakékoli velikosti, parkovat několika auty i přijet s těžkou technikou.

Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost Roudnice nad Labem, množství sportovního vyžití /před vodárnou vede nová cyklosteka/, rychlá dostupnost do Prahy.

Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 6 700 000 Kč / 263 572 €
Užitná plocha 150 m2
Zastavěná plocha 41 m2
Pozemek 625 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16970

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.