Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 1
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 2
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 3
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 4
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 5
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 6
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 7
Historický objekt, Pod hradem, Jindřichův Hradec | 8

Historický objekt

Užitná plocha 1 072 m2, pozemek 1 490 m2

Jindřichův Hradec, Pod hradem

15 600 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

V útulném historickém objektu s unikátním geniem loci a krásným výhledem lze zkombinovat rodinné bydlení s ubytovacím zařízením. Dům stojí u břehu Nežárky přímo v podhradí a kousek od centra s veškerými službami.

Objekt v současné době tvoří třípodlažní penzion s 9 pokoji (každý se sociálním zázemím) o celkové kapacitě 25 lůžek, restaurace a hostel se 7 pokoji s celkem 30 lůžky se společným sociálním zázemím a vybavenou kuchyňkou. Na zahradě je posezení pod velkou pergolou (pro 150 lidí).

Unikátní dobovou architekturu zvýrazňují klenuté stropy nebo střešní krytina ze štípaného šindele. Okna jsou dřevěná (v přízemí zamřížovaná), rozvody elektřiny a topení jsou v mědi. Vytápění plynovými kotli, ohřev vody pomocí bojlerů. Napojení na obecní vodovod i kanalizaci. Telefonní i internetové připojení, elektřina 120V, 230V i 400V. Bezproblémové parkování na uzavřeném dvoře (9 míst).

Naprosto klidná lokalita v historické zástavbě kousek od rybníku Vajgar. Ve městě s mnoha památkami fungují veškeré služby: školy všech stupňů, lékárny, poliklinika, nemocnice i sportovní areály (zimní a plavecký stadion, fotbalové, tenisové i volejbalové kurty nebo koupaliště). Město leží v čisté krajině nedaleko rakouských hranic a cca 1,5 hodiny jízdy z Prahy.

Podlahová plocha 1 072 m2, zastavěná plocha 643 m2, zahrada 847 m2, pozemek 1 490 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 15 600 000 Kč / 592 930 €
Užitná plocha 1 072 m2
Zastavěná plocha 643 m2
Pozemek 1 490 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27272

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.