Historický objekt, Bordeaux | 1
Historický objekt, Bordeaux | 2
Historický objekt, Bordeaux | 3
Historický objekt, Bordeaux | 4
Historický objekt, Bordeaux | 5
Historický objekt, Bordeaux | 6
Historický objekt, Bordeaux | 7
Historický objekt, Bordeaux | 8
Historický objekt, Bordeaux | 9

Historický objekt

Užitná plocha 1 100 m2, pozemek 4 000 m2

Bordeaux

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Bordeauxský zámek z konce 19. století umístěný v parku o rozloze 4 hektarů, byl inspirován palladiánskou architekturou. Udržované čtyřpodlažní sídlo, nacházející se ve světovém vinařském městě je obklopeno vinicemi ze tří stran a je spojován s rodinou Oberkampf (světový výrobce slavné dekorativní látky "Toile de Jouy").

Zámek se může pochlubit velkými, elegantními společnými prostory, vybízejícími k zábavě a pořádání společenských událostí. Dále je zde rozsáhlé kamenné schodiště, 10 hlavních ložnic s en-suite koupelnami, TV a relaxační zónou. Součástí některých ložnic jsou šatny, parketové podlahy a vlastní terasa. Hlavní ložnice je propojena se salonkem a patří k ní 2 koupelny, šatna a krb. Další součástí je velká kuchyně vybavená pro catering, kanceláře, ložnice pro personál, domácí kino, bar ve viktoriánském stylu, hudební místnost a vinný sklípek první třídy. Dále se zde nachází velký vyhřívaný bazén se slanou vodou a zahradním domkem s kuchyní, toaletou a sprchou, to vše doplňuje baječný životní styl Bordeaux.

Tento unikátní zámek je dokonalou kombinací vznešenosti a moderního komfortu, vybavený jedinečnými kusy výtvarného umění a tapiserií. Další součástí je automatické zavlažování, ústřední topení, nejmodernější bezpečnostní systém, skryté trezory, garáž a kryté parkoviště pro tři vozidla.

Zámek se nachází na okraji Bordeaux v klidném prostředí venkova se snadnou dostupností do města. Letiště Bordeaux je vzdáleno 15 min a pobřeží Atlantiku s ohromujícími plážemi a klidnou vesnicí Cap Ferret je vzdáleno 30 km od panského sídla.

Zámecký obytný prostor 1100 m2, pozemky 4 hektary.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 100 m2
Pozemek 4 000 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27479

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.