Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 1
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 2
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 3
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 4
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 5
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 6
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 7
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 8
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 9
Historický objekt 8 + kk, Wiltshire, Salisbury -  Jihozápadní Anglie | 10

Historický objekt

Užitná plocha 588 m2, pozemek 8 944 m2

Jihozápadní Anglie, Salisbury, Wiltshire

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Kompletně zrenovovanou původní anglickou faru zasazenou do malebných wiltshirských kopců obklopuje nádherná zahrada se vzrostlými stromy. Stavba je označena II. stupněm statusu chráněných památek.

Historie fary, která je přístupná přes dřevěnou bránu a dlouhou příjezdovou cestu, se datuje do druhé poloviny 18. století. Třípodlažní podsklepený dům s orientací na jihozápad zahrnuje dva pohodlné obývací pokoje, pracovnu, prostornou kuchyni s dlouhým centrálním ostrůvkem a přiléhajícím jídelním koutem, a hlavní jídelnu. V patře najdete sedm ložnic včetně jednoho hlavního apartmá s vlastní šatnou a en-suite koupelnou s vanou i sprchou. Dále se v domě nachází herna, komora, sklad, vinný sklípek a spousta úložných a šatních prostor.

Před domem se rozprostírá opravdu kouzelná předzahrádka a malý domek - kůlna, dříve sloužící pro úschovu kočárů. S tenisovým kurtem, zděnnou zahradou, velkým trávníkem vhodným pro kroket a další venkovní sporty, je nevomitost idelání pro rodinu s dětmi.

Nádherná lokalita uprostřed typické anglické krajiny s mnoha wiltshirskými památkami, jen pár kilometrů od městeček Newton Tony a Salisbury.

Interiér 588 m2, pozemek 2,21 akrů.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 588 m2
Pozemek 8 944 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31847

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.