Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 7
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 8
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 9
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 10
Kancelářské prostory, Radlická, Smíchov - Praha 5 | 11

Kancelářské prostory

142 m2

Praha 5, Smíchov, Radlická

9 740 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlé kancelářské prostory se dvěma lodžiemi se nachází ve 3. nadzemním podlaží moderní multifunkční stavby s byty, kancelářemi a obchody z r. 2013 umístěné na strategickém místě se skvělou dopravní dostupností nedaleko centra Smíchova.

Dispozice východně orientovaného prostoru se skládá ze vstupní haly vhodné pro recepci, dále ze zasedací místnosti a tří kanceláří, kuchyňky, sociálního zařízení, koupelny se sprchovým koutem, skladovací místnosti a serverovny. Prostory skýtají také možnost snadného přetvoření na 1 či 2 bytové jednotky.

Součástí vybavení je klimatizace, zasklení lodžií, hliníková okna s venkovními žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře či elektronický vrátný u domovních dveří. Vytápění centrálním plynovým kotlem v domě, kancelář má vlastní výměníkovou stanici. Ke kanceláři je možné dokoupit 2 parkovací místa v podzemní garáži přímo v budově (přístup výtahem „suchou nohou“).

Budova s vegetační střechou je citlivě usazena na úpatí Pavího vrchu, který místu poskytuje dostatek zeleně. Výhodná poloha přímo u zastávky tramvaje, v krátkém pěším dosahu je i stanice metra linky B Smíchovské nádraží a Anděl (Na Knížecí). Kancelář má skvělou dostupnost i autem, a to díky blízké Jižní spojce a výjezdu z tunelového komplexu. V okolí je množství restaurací, fitness centrum, plavecký bazén a další služby zpříjemňující čas mimo pracovní dobu.

Interiér 134,2 m2, lodžie 3,5 m2 a 4 m2.

Prodejní cena 9 740 000 Kč / 377 519 €
Služby 7 500 Kč
Plocha k dispozici 142 m2
Lodžie 8 m2
Parkování možnost dokoupit 2 garážová stání
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29612

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.