Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 1
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 2
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 3
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 4
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 5
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 6
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 7
Kancelářské prostory, Žampiónová, Pitkovice - Praha 10 | 8
EXKLUZIVNĚ

Kancelářské prostory

358 m2

Praha 10, Pitkovice, Žampiónová

25 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stylový, historicky cenný a pečlivě zrekonstruovaný komerční objekt s bezproblémovým parkováním stojí na jihovýchodním okraji Prahy, v místě perfektně dostupném autem i MHD.

Výrazná, dobře viditelná budova v současnosti slouží jako vinotéka s bohatou nabídkou vín z celého světa. Je vhodná pro soukromé i firemní akce. V přízemí je umístěna prodejna, skladovací prostory, kancelář a toaleta. Patro, kde jsou uskladněna vína, nabízí příjemné posezení pro cca 20 osob. O úroveň výše je rozsáhlý půdní prostor.

Bývalý špýchar
(sýpka) s bohatě tvarovanou a profilovanou římsou pochází z 2. poloviny 18. století a tvoří pozůstatky někdejšího poplužního dvora, vzniklého zřejmě na místě původní tvrze. V roce 2010–2011 proběhla kompletní rekonstrukce, respektující původní vzhled špýcharu a přilehlé brány. Parkování personálu a dodavatelů na dvoře, před budovou je parkoviště se 7 místy pro zákazníky.

Historickou budovu obklopují převážně rezidenční novostavby. Místo je snadno dostupné díky nedalekému sjezdu z dálnice D1, téměř u provozovny staví také autobus MHD zajišťující spojení s blízkou stanicí metra Háje.

Zastavěná plocha 230 m2, pozemek 644 m2. Kolaudováno jako budova pro obchod.

Prodejní cena 25 000 000 Kč / 968 992 €
Plocha k dispozici 358 m2
Parkování Parkoviště před budovou
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Ke stažení
Referenční číslo 32287

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.