Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 7
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 8
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 9
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 10
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 11

Kancelářské prostory

124 m2

Praha 5, Smíchov, Drtinova

7 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nebytové prostory o celkové výměře 124 m2 jsou umístěny v přízemí a suterénu kompletně zrekonstruovaného secesního domu stojícího v ulici lemované stromy v blízkosti obchodně-zábavního centra a stanice metra Anděl.

V přízemí se nachází recepce, světlá místnost s oknem na východ do ulice a 2 toalety. V suterénu je hlavní 65metrová místnost s klenutým cihlovým stropem, menší místnost se zázemím a koupelna.

Na podlahách je dlažba, okna jsou bílá dřevěná. K vybavení dále patří kompletní sanitární zařízení, videotelefon a bezpečnostní vstupní dveře. Vchod do nebytového prostoru je pěkně upraveným průjezdem. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Dům stojí asi 500 metrů od smíchovské komunikační křižovatky Anděl tepající městským životem. V okolí je plnohodnotná infrastruktura s velkým výběrem míst, kam zajít na oběd. Blízké parky Sacré Coeur a zahrada Kinských nabízejí možnost strávit polední pauzu v klidu a zeleni. Z centra se dá k prostoru dostat během pár minut metrem i tramvají, nejbližší zastávka je Arbesovo náměstí. U domu je fialová zóna s parkovacími automaty, kryté parkoviště je pak v OC Nový Smíchov.

Celková plocha 124,03 m2.

Pronajato na dobu učitou do 31.08.2022 za 25 492 Kč měsíčně.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 7 000 000 Kč / 256 129 €
Plocha k dispozici 124 m2
Parkování Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33022
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.