Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 7

Kancelářské prostory

74 m2

Praha 5, Smíchov, Drtinova

4 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory o výměře 74 m2 jsou umístěny v přízemí kompletně zrekonstruovaného secesního domu stojícího v ulici lemované stromy v blízkosti obchodně-zábavního centra a stanice metra Anděl.

Plochu tvoří hlavní, téměř 30metrová světlá místnost v úrovni ulice se 3 okny na jih do vnitrobloku, dva sklady (větší a menší), 2 toalety, zádveří a chodba.

Součástí vybavení jsou vinylové podlahy a dlažba, bílá dřevěná okna, sanitární zařízení, vestavěná skříň, videotelefon a bezpečnostní vstupní dveře. Vchod do prostor je pěkně upraveným průjezdem s klenutými stropy. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Dům stojí asi 500 metrů od smíchovské komunikační křižovatky Anděl tepající městským životem. V okolí je plnohodnotná infrastruktura s velkým výběrem míst, kam zajít na oběd. Dva blízké parky – Sacré Coeur a zahrada Kinských nabízejí možnost strávit polední pauzu v klidu a zeleni. Z centra se sem dá dostat během pár minut metrem i tramvají, nejbližší zastávka je Arbesovo náměstí. U domu je fialová zóna s parkovacími automaty, kryté parkoviště je pak v OC Nový Smíchov.

Celková plocha 73,59 m2.

Prodejní cena 4 200 000 Kč / 162 791 €
Plocha k dispozici 74 m2
Parkování Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33023

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.