Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 7
Kancelářské prostory, Zborovská, Malá Strana - Praha 5 | 8

Kancelářské prostory

63 m2

Praha 5, Malá Strana, Zborovská

5 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nebytový prostor vhodný na investici je umístěn v činžovním domě stojícím v bezprostřední blízkosti Janáčkova nábřeží a Petřína, oblíbeném místě s množstvím zeleně a perfektní dostupností autem i MHD.

Dispozici tvoří 1 velká místnost se vstupem do vnitrobloku, 2. místnost, samostatná kuchyně s oknem, vstupní hala a koupelna (se sprchovým koutem). Prostor byl dříve kolaudován jako bytová jednotka a je připravena dokumentace pro opětovnou změnu.

Východně orientovaný interiér
vysoké stropy, v obou hlavních místnostech klenuté. Podlaha je laminátová a s dlažbou, dřevěná okna jsou opatřena mřížemi, vstupní dveře bezpečnostním zámkem. Součástí vybavení je také kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů. Hned u jednotky se nachází velký sklep, který je zahrnut v ceně nemovitosti. Dům je po rekonstrukci, společné prostory jsou pěkně udržované.

Okolí nabízí široký výběr restaurací, bister a kaváren, jsou zde prodejny potravin a další obchody i pošta. 2 minuty chůze je vzdálena tramvajová zastávka, cesta ke stanici metra Národní třída, Anděl a Malostranská trvá cca 5 minut. Okolí zpříjemňují zelené plochy Petřínských sadů, parku Kampa nebo Střeleckého ostrova.

Interiér 63 m2.

Prodejní cena 5 300 000 Kč / 209 073 €
Plocha k dispozici 63 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34238

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.