Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 1
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 2
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 3
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 4
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 5
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 6
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 7
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 8
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 9
Kancelářské prostory, Hálkova , Nové Město - Praha 2 | 10

Kancelářské prostory

224 m2

Praha 2, Nové Město, Hálkova

14 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zrekonstruovaný nebytový prostor o celkové výměře 224 m2 se dvěma vchody (z domu a dvora) se nachází v suterénu pěkně udržovaného činžovního domu stojícího doslova pár kroků od stanice metra I. P. Pavlova, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Prostor lze využít jako celek či jako 2 samostatné provozy. První část (přístupnou ze dvora) tvoří hlavní místnost, galerie v mezipatře, úklidová komora a toaleta. Ve druhé části (se vstupem z domovní chodby) se nachází hala s kuchyňkou, 4 kanceláře, komora, technická místnost, sklad, chodba, dámská a pánská toaleta.

Nabízená plocha je vhodná pro kanceláře, ale také například jako kosmetické, jógové či masážní studio. Místnosti jsou zrekonstruovány, není zde vlhkost. Vybavení zahrnuje kamerový systém a vzduchotechniku. Vytápění plynovým kotlem.

Výhodu představuje krátká vzdálenost od stanice metra a tramvají I. P. Pavlova. Provozovna je snadno dostupná z Karlova a Václavského náměstí i náměstí Míru, zároveň však není umístěna přímo na hlučné magistrále. V těsném sousedství funguje restaurace a kavárna, v blízkosti jsou bankomaty, obchody, lékárna a další služby.

Celková plocha 224 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 14 000 000 Kč / 550 964 €
Služby 4 500 Kč
Plocha k dispozici 224 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35008
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.