Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 5
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 6
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 7
Kancelářské prostory, Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | 8

Kancelářské prostory

172 m2

Praha 1, Staré Město, Dlouhá

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Reprezentativní kancelářské prostory na prestižní adrese v centru Prahy s klimatizovanou zasedací místností, recepcí a třemi vzájemně propojenými kancelářemi ve 2. patře rekonstruovaného a udržovaného renesančního „Domu u zeleného stromu“ s možností parkování ve dvoře.

V současnosti se prostory využívají jako sídlo společnosti, která zde v případě zájmu může zůstat v nájmu.

Dispozice nabízí vstupní halu s recepcí, klimatizovanou zasedací místnost ve stylu Art Deco, samostatnou toaletu, koupelnu s travertinem a nábytkem na míru z kanadského ořechu a další 3 místnosti. V části jedné z nich je oddělená, plně vybavená kuchyňská linka z masivního dřeva s ostrůvkem. Výška stropu je 4,2m.

K vybavení patří dvojitá dřevěná špaletová okna s jižní orientací do ulice, parkety - vídeňský vzor z 19. století (částečně původní) a rekonstruované dřevěné kazetové dveře s obložkami. V recepci a v zasedací místnosti jsou okna orientovaná do dvora. Dům je památkově chráněn. Interiér původních prostor bytu v roce 2004 navrhoval renomovaný architekt Michal Hlaváček a prošel rekonstrukcí v roce 2012 a celá podlaha pak letos. Objekt je zabezpečen alarmem a kamerami s napojením na PCO a bezpečnostními dvoukřídlými dveřmi třídy III. V domě zatím není výtah, ale k prostorám vede široké původní schodiště.

Lokalita v samotném centru Prahy s kompletní občanskou vybaveností se skvělou dostupností autem (parkování možné v Kotvě či Palladiu), pěšky i MHD je strategickým místem pro podnikání dobře dostupné pro klienty. Nejbližší zastávka MHD je vzdálená jen 2 minuty pěšky, stanice metra a dopravní uzel na náměstí Republiky 5 minut. V okolí je množství restaurací, bank a úřadů. Na Masarykovo i Hlavní nádraží se dostanete za pár minut městskou dopravou.

Celková výměra 171,5 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Plocha k dispozici 172 m2
Parkování Možnost parkování ve společném dvoře
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37055

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.