Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 1
Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 2
Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 3
Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 4
Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 5
Kancelářské prostory, Kališnická, Žižkov - Praha 3 | 6

Kancelářské prostory

31 m2

Praha 3, Žižkov, Kališnická

3 400 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní kancelářská plocha o výměře 30,8 m2 s přímým vstupem zvenku se nachází v multifunkčním objektu v klidné slepé ulici u velkého parku souběžné s Koněvovou třídou.

Plocha je umístěna v 1. podlaží sedmipatrové budovy vystavěné v r. 2014. Nebytovou jednotku tvoří kancelář a zázemí s koupelnou a toaletou.

Konstrukce budovy je cihlová, technický stav výborný. Kancelář prosvětlují velkoplošná hliníková okna, zastínit je lze interiérovými žaluziemi. Vytápění ústřední. Možnost přikoupit parkovací místo na dvoře.

Budova v klidné zelené lokalitě je dobře přístupná, autobusová zastávka je vzdálena 3 minuty chůze, v docházkové vzdálenosti jsou také tramvajové zastávky. V okolí funguje množství restaurací, kaváren a obchodů včetně supermarketu. Přímo z kanceláře lze vyrazit na kolo, na inline brusle, na procházku nebo běhat do rozlehlého upraveného parku na Vítkově.

Celková plocha 30,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 3 400 000 Kč / 133 229 €
Plocha k dispozici 31 m2
Parkování Možnost přikoupení venkovního stání
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38732

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.