Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 1
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 2
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 3
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 4
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 5
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 6
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 7
Kancelářské prostory, U Hranic, Vršovice - Praha 10 | 8
Exkluzivně

Kancelářské prostory

610 m2

Praha 10, Vršovice, U Hranic

36 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlá klimatizovaná kancelářská plocha s celkovou výměrou 609 m2 se rozkládá na celém prvním podlaží domu z r. 2000. Místo je dobře dostupné tramvají a stanice metra se nachází v docházkové vzdálenosti.

Nebytový prostor tvoří soubor 11 kanceláří, 2 zasedací místnosti, serverovna, 2 kuchyňky, toalety, umývárna a sprcha, úklidová místnost a vstupní hala s recepcí.

Klimatizovaný prostor prošel před nedávnou dobou modernizací, na podlahách je nový koberec, okna jsou s interiérovými žaluziemi. Vytápění centrální. Součástí vybavení je alarm. Uživatelé kanceláří mají možnost využívat společnou jihovýchodně orientovanou upravenou zahradu s vydlážděnou terasou ve vnitrobloku. Parkování pro majitele je možné na modré zóně před domem, případně poptat možnost pronájmu garážového stání v objektu. Zaměstnanci či klienti mohou využít blízké parkoviště Na Hroudě.

Lokalita na rozhraní Strašnic, Vršovic a Hostivaře nabízí snadnou dostupnost MHD. Zastávky tramvaje a autobusu jsou do 5 minut chůze, stanice metra Strašnická je vzdálena 10 minut chůze. Cesty autem usnadňuje nedaleká Jižní spojka. Kanceláře jsou umístěny v boční klidné ulici a zároveň v dosahu veškerých služeb – restaurací, kaváren, obchodů, služeb (například kadeřnictví), ale také parků a sportovišť včetně plaveckého bazénu a koupaliště, nedaleko se nachází budoucí Drážní promenáda s cyklo, inline a běžeckou stezkou. Nedaleko funguje také nákupní centrum OC Eden.

Nabídková cena nemovitosti je uvedena bez DPH a její prodej této dani podléhá.
Kanceláře jsou částečně pronajaty.

Celková plocha 609,6 m2.

Prodejní cena 36 500 000 Kč / 1 430 251 €
Plocha k dispozici 610 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38829

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.