Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 5
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 6
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 7
Kancelářské prostory, Nové Město - Praha 1 | 8

Kancelářské prostory

89 m2

Praha 1, Nové Město

9 959 900 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kancelář umístěná v přízemí rezidence citlivě vytvořené v historickém domě. Noblesní budova stojí v klidné jednosměrné ulici v samém centru metropole nedaleko stanic metra Národní třída a Karlovo náměstí či tramvajové zastávky.

Nebytový prostor orientovaný do ulice i tichého vnitrobloku je tvořen dvěma většími kancelářemi a jednou menší místností, průchozí kuchyňkou, koupelnou a samostatnou toaletou.

Podlahy jsou dřevěné, okna dřevěná špaletová, obložkové kazetové dveře jsou původní repasované. Vytápění vlastním plynovým kotlem. K jednotce přísluší sklepní kóje.

V bezprostřední blízkosti funguje množství restaurací a kaváren, blízko je obchodní pasáž Quadrio. Místo je perfektně dostupné, v krátké docházkové vzdálenosti je stanice metra a zastávka tramvají Národní třída i tramvajová zastávka Myslíkova či Novoměstská radnice. Lokalitu zpříjemňuje zeleň na blízkém Slovanském nebo Střeleckém ostrově.

Interiér 89,4 m2, sklepní kóje 1,82 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 9 959 900 Kč / 390 278 €
Služby 2 255 Kč
Plocha k dispozici 89 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39073

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.