Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 5
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 6
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 7
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 8
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 9
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 10
Kancelářské prostory, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 11
EXKLUZIVNĚ

Kancelářské prostory

100 m2

Praha 1, Nové Město, Soukenická

12 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kancelářské prostory o celkové výměře 100 m2, celé orientované do tichého dvora, se rozkládají po celém 3. podlaží historického domu s výtahem. Atraktivní lokalita Nového Města v Petrské čtvrti, přímo u tramvajové zastávky a pár kroků od stanice metra na náměstí Republiky.

Původně bytová jednotka byla uzpůsobena pro firemní účely a rekolaudovaná na nebytovou jednotku. Současnou dispozici tvoří 4 samostatné neprůchozí kanceláře, velká zasedací místnost, archiv, kuchyňka, 2 toalety a koupelna s masážním sprchovým koutem.

K vybavení patří bezpečnostní systém s alarmem, PC sítě, plynový kotel, dřevěná okna a dveře z masivu. Dům byl kompletně zrekonstruován v r. 2015. Součástí nabídky je studie renomovaného architekta na přeměnu prostoru v moderní byt.

V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá infrastruktura – úřady, banky, restaurace, obchody. Místo je perfektně dostupné metrem, tramvajemi nebo autobusem, v pěším dosahu je Masarykovo nádraží, kolem domu vede cyklostezka. Parkovat lze v podzemních garážích OC Palladium nebo Kotva. Lokalitu zpříjemňuje park Lannova a blízkost vltavského nábřeží, procházkou přes most lze dojít do Letenských sadů.

Celková plocha 100,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 12 800 000 Kč / 498 831 €
Plocha k dispozici 100 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40405

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.