Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 7
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 8
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 9
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 10
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 11
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Kancelářské prostory

178 m2

Praha 5, Smíchov, Mozartova

14 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tři funkčně propojené nebytové prostory, které jsou nyní využívány k bydlení, se nacházejí ve zrekonstruovaném a dobře udržovaném bytovém domě v klidné slepé ulici pod Bertramkou, jen pár minut pěšky od smíchovské pěší zóny Anděl.

Dva prostory, které lze bez jakýchkoli úprav velkoryse pojmout jako jeden mezonetový byt, se nacházejí v úrovni 1. NP. Jedna jednotka má 3 okna orientovaná do klidného vnitrobloku, kde se nachází dvorek (společný pro dům). Dispozici jednotky tvoří ložnice, kuchyně, koupelna a chodba. Celková plocha včetně sklepního boxu v 1. PP činí 45,8 m2. Druhá jednotka s celkovou plochou 38 m2 je upravena jako obývací pokoj s jídelnou. Díky třem velkým větraným výkladcům orientovaným do ulice je místnost krásně prosvětlená. I k této jednotce patří sklepní box v 1. PP a rovněž ideální podíl na vchodu z ulice, který je společný se třetí jednotkou (nebytovým prostorem) v 1. PP s celkovou plochou 93,1 m2 (+ podílem na vchodu 7,2 m2). Jedná se o otevřené místnosti s klenutými stropy upravené pro kancelářské využití (menší kancelář, velká jednací místnost, kuchyně, 2x WC, sprcha. Zde se nabízí využití jako společenská a zábavní část bytu (domácí kino, fitness, vinotéka aj.).

Velmi pěkné místo u vstupu do velké zahrady Bertramka a zároveň v pěším dosahu veškeré infrastruktury. Na blízkém Andělu je vysoká koncentrace obchodů, restaurací i kaváren, jsou zde také multikina. Z místa je perfektní spojení všemi typy hromadné dopravy, při cestách autem je výhodou bezprostřední napojení na tunelový komplex.

Celková plocha 177,5 m2, sklepy 3,30 m2 a 3,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 14 990 000 Kč / 588 305 €
Plocha k dispozici 178 m2
Parkování Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40987

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.