Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 5
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 6
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 7
Kancelářské prostory, Musílkova, Košíře - Praha 5 | 8

Kancelářské prostory

73 m2

Praha 5, Košíře, Musílkova

Kancelářské prostory s výhledem do zeleně se nachází v přízemí moderní rezidence Cibulka v části Prahy 5 na Kavalírce, pár minut chůze od zastávek MHD.

Plocha v 1. nadzemním podlaží je rozdělena na 3 kanceláře, sekretariát, kuchyňku, úklidovou místnost s koupelnou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu. Všechny kanceláře jsou orientované na jih, využívat lze také venkovní prostor na společné terase.

Součástí vybavení je zátěžový koberec, dlažba (v kuchyňce, koupelně a WC), kuchyňská linka, zabezpečovací systém Jablotron. Vytápění je z ústřední kotelny. Vstup vede z domovní chodby. Parkování je možné na ulici před domem nebo na placeném parkovišti vzdáleném 5 minut chůze.

Kanceláře jsou umístěny v klidné zelené části Prahy 5. Místo je pohodlně dostupné autem z Plzeňské, jen kousek od domu je zastávka autobusu, cesta ke stanici metra trvá autobusem 8 minut. V pěším dosahu je tramvajová zastávka, prodejny potravin, restaurace i cukrárna.

Interiér 73,22 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Plocha k dispozici 73 m2
Parkování Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41013

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.