Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 1
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 2
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 3
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 4
Kancelářské prostory, Mozartova, Smíchov - Praha 5 | 5
PARKOVÁNÍ A 200 M2 TERASA

Kancelářské prostory

203 m2

Praha 5, Smíchov, Mozartova

40 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kancelářský prostor s pěti garážovými místy, skladovacím prostorem a střešní terasou s úžasným výhledem na Prahu právě vzniká v 9. podlaží nového projektu MyMozart se širokou nabídkou služeb. Budova vyrůstá na lukrativním místě v samém středu oblíbené živoucí čtvrti Smíchov, v lokalitě širšího centra metropole. Předpokládaný termín dokončení jaro 2023.

Kancelář o výměře cca 200 m2 je v současnosti možné připravit na míru kupujícímu. K interiéru s variabilním využitím přiléhá 190metrová terasa, poskytující prvotřídní výhled do širokého okolí.

Okna budou mít zvýšenou akustickou ochranu, před teplem a slunečním zářením ochrání venkovní žaluzie, přísun čistého vzduchu zajistí rekuperační jednotka. Kancelář bude vybavena moderními technologiemi, např. stropním topením i chlazením či rekuperační jednotkou pro přísun čerstvého vzduchu. Tyto moderní technologie zaručí nízké náklady na energie. Prostor je nabízen v stavu shell & core, v případě zájmu je možné dokončení dle představ nového majitele. Kupní cena zahrnuje 5 garážových stání a 5 sklepních kójí. Pro pohodlí uživatelů domu bude v budově správce a řada praktických služeb: boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, carsharing, bikesharing a sdílené elektrokoloběžky.

Polyfunkční prostor MyMozart se bude nacházet jen pár kroků od smíchovské pěší zóny na Andělu, v rychlém dosahu tak bude spousta restaurací, kaváren a klubů, kina, obchody, sportoviště, ale také parky Mrázovka a Sacré Coeur nebo zahrada Bertramka. Místo je díky umístění přímo u výjezdu ze Strahovského tunelu a tunelu Mrázovka perfektně dostupné autem, ale také metrem linky B, četnými tramvajovými i autobusovými linkami, nedaleko je též autobusový terminál Na Knížecí a železniční stanice Praha-Smíchov.

Podlahová plocha 203,11 m2, terasa 189,13 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 40 000 000 Kč / 1 615 509 €
Plocha k dispozici 203 m2
Terasa 189 m2
Parkování 5 garážových stání
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41697

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.