Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 4
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 5
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 6
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 7
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 8
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 9
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 10
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 11
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 12

Kancelářské prostory

82 m2

Praha 8, Karlín, Za Karlínským přístavem

15 100 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nová jednotka, zkolaudovana jako kancelář a koncipovaná jako dva luxusní hotelové pokoje je součástí nedávno dokončeného komplexu postaveného na atraktivním místě přímo u Vltavy, ve čtvrti Karlín poskytující vše potřebné. Prodej formou převodu nemovitosti. Uvedená cena zahrnuje 21% DPH.

Prostor je umístěn ve 2. nadzemním podlaží. Nabízenou nemovitost tvoří 2 samostatné pokoje s koupelnami, vstupní lobby s čajovou kuchyňkou a úložná komora na patře. Okna pokojů od podlahy ke stropu poskytují pěkný výhled do parku a na plynoucí hladinu Vltavy. K jednotce lze přikoupit garážové stání.

Nadstandardní výbavu tvoří vlastní rekuperační jednotka a klimatizace, dveře v matném laku a s výškou 210 cm, zesílené vstupní dveře do pokojů pro lepší zvukovou izolaci, teplovodní podlahové vytápění s možností regulace v každém pokoji, stropní bezpečnostní kamera 360°, pohybové čidlo, dlažba a obklady Porcelanosa Group, baterie Tres, sanita Catalano, skla ve sprchových koutech z tekutých krystalů, které lze zprůhlednit, smart home systém NIKO (veškeré ovládaní spotřebičů, topení, AC, black out závěsů, audio systému SONOS Repro se zesilovačem zabudovaným v podlaze, světel s mnoha LED doplňky), vlastní Wi-Fi, designové TV Samsung THE FRAME 55``, minibar, luxusní postele Saffron s čely na míru, noční stolky, pracovní stůl, botníky, věšáky, vestavěné skříně, zrcadla i vysoce zátěžové koberce.

Velice atraktivní a rychle se rozvíjející lokalita Rohanský ostrov, kde vzniká vysoce moderní čtvrť navazující na tradiční karlínskou zástavbu s veškerou infrastrukturou včetně kvalitních restaurací, útulných kaváren a trendy bister. Centrum je rychle dosažitelné pěšky, na kole či na skútru, ale samozřejmě také metrem či tramvají. Jednotky jsou také v pohodlné vzdálenosti od mezinárodního autobusového terminálu Florenc. Dům stojí přímo u cyklostezky, po dokončení nové lávky přes Vltavu bude v pěším dosahu i další životem kypící čtvrť – Holešovice.

Podlahová plocha 82,3 m2, komora 4,2 m2.

Jednotka je zkolaudovaná jako nebytový prostor - kancelář s možností rekolaudace na ubytovací jednotku. Souhlasná stanoviska dotčených orgánů jsou vydána; více informací v kanceláři.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 15 100 000 Kč / 609 855 €
Plocha k dispozici 82 m2
Parkování Garážové stání za příplatek.
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41937

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.