Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 4
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 5
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 6
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 7
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 8
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 9
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 10
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 11
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 12
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 13
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 14
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 15
Kancelářské prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 16

Soubor 2 jednotek

165 m2

Praha 8, Karlín, Za Karlínským přístavem

30 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Soubor 2 špičkově vybavených jednotek, kolaudovaných jako kancelář a koncipovaných jako 4 samostatné hotelové pokoje, je součástí nedávno dokončeného komplexu postaveného na atraktivním místě přímo u Vltavy, ve čtvrti Karlín nabízející vše potřebné. Prodej formou převodu nemovitosti (asset deal). Uvedená cena zahrnuje 21% DPH.

Jedna jednotka je umístěna ve 2. nadzemním podlaží, druhá ve 4. podlaží, samozřejmostí je přístup výtahem. Každou jednotku tvoří 2 samostatné pokoje s koupelnami, vstupní lobby s čajovou kuchyňkou a úložná komora na patře. Okna pokojů „od podlahy ke stropu“ poskytují pěkný výhled do parku a na plynoucí hladinu Vltavy. K oběma jednotkám lze přikoupit garážové stání.

Nadstandardní vybavení tvoří vlastní rekuperační jednotka a klimatizace, elektrický krb, dveře v matném laku a s výškou 210 cm, zesílené vstupní dveře do pokojů pro lepší zvukovou izolaci, teplovodní podlahové vytápění s možností regulace v každém pokoji, stropní bezpečnostní kamera 360°, pohybové čidlo, dlažba a obklady Porcelanosa Group, baterie Tres, sanita Catalano, skla ve sprchových koutech z tekutých krystalů, které lze zprůhlednit, smart home systém NIKO (veškeré ovládaní spotřebičů, topení, AC, black out závěsů, audio systému SONOS Repro se zesilovačem zabudovaným v podlaze, krbu, světel s mnoha LED doplňky), vlastní Wi-Fi, designové TV Samsung THE FRAME 55``, minibar, luxusní postele Saffron z přírodních materiálů s čely na míru, noční stolky, pracovní stůl, botníky, věšáky, vestavěné skříně, zrcadla i vysoce zátěžové koberce. V pokojích ve 4. podlaží je navíc krb na biolíh.

Komplex je zasazen do parku ve velice atraktivní a rychle se rozvíjející lokalitě Rohanský ostrov, kde postupně vzniká vysoce moderní čtvrť navazující na tradiční karlínskou zástavbu s veškerou infrastrukturou včetně kvalitních restaurací, útulných kaváren a trendy bister. Centrum je rychle dosažitelné pěšky, na kole či na skútru, ale i metrem a tramvají. Jednotky jsou také v pohodlné vzdálenosti od mezinárodního autobusového terminálu Florenc. Dům stojí přímo u cyklostezky, po dokončení nové lávky přes Vltavu bude v pěším dosahu i další životem kypící čtvrť – Holešovice.

Podlahová plocha jednotek 82,3 m2 a 82,4 m2, 2x komora 4,2 m2 a 4,3 m2.

Jednotky jsou zkolaudovány jako nebytový prostor – kancelář s možností rekolaudace na ubytovací jednotku. Souhlasná stanoviska dotčených orgánů jsou vydána; více informací v kanceláři.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 30 200 000 Kč / 1 219 709 €
Plocha k dispozici 165 m2
Parkování 2 garážová stání za příplatek
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41938

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.