Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 1
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 2
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 3
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 4
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 5
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 6
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 7
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 8
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 9
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 10
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 11
Kancelářské prostory, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 12
exkluzivně

Kancelářské prostory

156 m2

Praha 4, Podolí, Jeremenkova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Rodinný dům (polovina dvojdomu) s velkou zahradou, který je nyní využíván jako kanceláře, do r. 2020 měl platný souhlas se změnou užívání a byla zde mateřská školka, se nachází v rezidenční zástavbě s dostatkem zeleně na rozhraní Podolí a Pankráce, v dosahu všech služeb i zastávek MHD. Kolaudováno jako rodinný dům a pronajato do srpna 2022.

Přízemí tvoří otevřený prostor s kuchyní a vstupem na terasu, pokoj, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a vstup na zahradu přes prosklenou verandu. V patře je opět otevřený prostor s krbem a balkonem do zahrady, druhý pokoj s vestavnými skříněmi a koupelna (s vanou a WC). Suterén ukrývá sklad, technické zázemí a prádelnu.

Dům je po celkové rekonstrukci, při níž byly zachovány a zrepasovány původní řemeslné prvky (masivní schodiště, okna se zajímavým členěním, interiérové kazetové dveře). Podlahy jsou dřevěné, kuchyňská linka plně vybavena. Dům střeží alarm, vytápění řeší plynový kotel. K domu přísluší velká zatravněná zahrada, parkování pro 4 až 5 vozidel je zajištěn na zpevněné ploše na pozemku. Aktuálně je nemovitost využívána jako sídlo firmy, v minulosti byla využívaná jako mateřská školka.

Atraktivní poloha v blízkosti mateřské a základní školy, sportovního centra, tenisových kurtů, parku Na Pankráci, Přátelské zahrady, přírodní památky Dvorecké skály i velkých nákupních center. Autobusový spoj zastavující přímo před domem umožňuje být za 4 minuty u stanice metra Budějovická, za 3 minuty u tramvajové zastávky Dvorce a za 11 minut na Smíchovském nádraží.

Užitná plocha 155,61 m2, zastavěná plocha 281 m2, zahrada 562 m2, pozemek 843 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Plocha k dispozici 156 m2
Parkování Venkovní stání pro až pět aut
PENB F
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42152

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.