Obchodní prostory, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 1

Obchodní prostory

141 m2

Praha 5, Smíchov, Malátova

Obchodní prostory 141,23 m2 s výlohami do ulice se nacházejí v 1. nadzemním a 1. podzemním podlaží novobarokního paláce na prestižní pražské adrese. Klasický činžovní dům po kompletní rekonstrukci je situovaný na pomezí Smíchova a Malé Strany, jen několik kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží. Nárožní budova s výraznou novobarokní fasádou a působivou vstupní halou nabídne atraktivní společné prostory, výtah a automatický parkovací systém. Architektura se vyznačuje promyšlenou kombinací moderního designu s původními architektonickými prvky a vysokým standardem technologií. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Obchodní prostory nabízejí v 1.NP otevřenou dispozici se 2 vchody a pěti velkými okny orientovanými do Zborovské a Malátovy ulice, kuchyňku a toaletu. V 1.PP jsou umístěny skladovací prostory. Jednotka bude upravena do stavu shell and core, tj. před dokončením finálních povrchů a instalace zařizovacích předmětů (podlahy, obklady, kuchyně apod.). Ve dvoře a v části suterénů domu bude umístěn automatický parkovací systém pro 13 osobních automobilů včetně MPV a SUV, ve společných prostorách budou situovány sklepní kóje.

Tradiční rezidenční lokalita pár kroků od Janáčkova nábřeží a zahrady Kinských. Od Malé Strany, Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl projekt dělí jen několik minut klidné chůze. Okolí objektu se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a vynikající dopravní dostupností autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

Interiér 141,23 m2.
Pro další informace prosím navštivte webové stránky projektu Malátova 7.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 141 m2
Parkování Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22053
Informace o projektu Malátova 7
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.