Obchodní prostory, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 1

Obchodní prostory

109 m2

Praha 3, Žižkov, U Rajské zahrady

6 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nebytové prostory 108,72 m2 jsou součástí atraktivního projektu kompletní rekonstrukce bytového domu s výtahem, stylovými společnými prostory a parkováním, v těsném sousedství Riegrových sadů. Projekt U Rajské zahrady 2, realizovaný dle návrhu renomovaného studia CAMA Architekti, nabízí mimo jiné také dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami a tři byty s ornamentálními balkony, to vše v přímém sousedství rozlehlého parku a se skvělou občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu.

Dispozice nabízí velký obchodní či kancelářský prostor s okny do ulice, toaletu, úklidovou komoru a halu. Jednotka je nabízena k prodeji ve stavu shell&core, tj. bez příček a před dokončením finálních povrchů a zařizovacích předmětů, jako jsou podlahy, obklady, koupelny, kuchyňská linka nebo osvětlovací tělesa.

Rezidence je situována na pomezí Vinohrad a Žižkova, ve vysoce žádané lokalitě s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem služeb. Stanice metra Jiřího z Poděbrad a zastávky tramvají jsou vzdáleny jen pár minut chůze, podobně jako mnoho populárních restaurací, kaváren a vináren. Riegrovy sady a s nimi přímo sousedící revitalizovaný park Rajská zahrada poskytují nepřeberné množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Nachází se zde například dvě venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětské hřiště, kavárna, nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem.

Kupující platí daň z nabytí.

Prodejní cena 6 200 000 Kč / 242 661 €
Celková plocha 109 m2
Parkování Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24447
Informace o projektu U Rajské zahrady 2

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.