Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 5
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 6
Obchodní prostory, Smíchov - Praha 5 | 7

Obchodní prostory

270 m2

Praha 5, Smíchov

19 390 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Právě dokončený variabilní nebytový prostor o celkové výměře 270 m2 se vstupem přímo z ulice je součástí bezbariérového a zabezpečeného polyfunkčního domu s recepcí, ostrahou, tělocvičnou, relaxační zónou, klubovým loungem s krbem a dalšími prostory.

Plochu tvoří téměř 200metrový otevřený prostor, velký sklad (60 m2), komora a toaleta. Prostory se nacházejí v přízemí a mají samostatný vstup přímo z ulice i z vnitřního koridoru domu. Díky dokončení ve stavu shell & core je možné prostor využít na mnoho účelů (vyjma restaurace). Může zde vzniknout například fitcentrum, dětská herna, prodejna delikates či showroom.

Vybavení zahrnuje vstupní dveře z bezpečnostního skla a velkoplošné prosklené plochy s hliníkovými rámy, čipový přístupový systém, přípravu na elektronický zabezpečovací systém a na chlazení (instalaci jednotek FCU). Vytápění z centrální kotelny.

Strategická poloha u hlavní silnice poskytuje perfektní viditelnost prostoru. V rozvíjející se lokalitě je několik moderních rezidencí obývaných dobře situovanými rodinami, další bytové a administrativní budovy v okolí právě vznikají. Místo zpříjemňuje park Sacré Coeur, přes který lze za 5 minut dojít do obchodního centra Nový Smíchov. Téměř u domu staví autobus, cesta od stanice metra Karlovo náměstí trvá 7 minut. Parkování je možné v okolních ulicích na fialové zóně s parkovacími automaty.

Celková plocha 270 m2.

Prodejní cena 19 390 000 Kč / 758 904 €
Celková plocha 270 m2
Parkování Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32280
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.