Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 1
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 2
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 3
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 4
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 5
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 6
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 7
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 8
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 9
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 10
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 11
Obchodní prostory, Lipová , Lštění - Benešov | 12
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

1 000 m2

Benešov, Lštění, Lipová

14 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka zavedeného penzionu s restaurací vhodného pro individuální turistiku, firemní akce i svatby. Budova z roku 1939 stojí v krásné kopcovité krajině Posázaví vyhlášené čistým vzduchem a hlubokými lesy, zhruba 20 minut jízdy od okraje Prahy.

Na třech podlažích nabízí penzion 14 vybavených pokojů s příslušenstvím o celkové kapacitě 45 lůžek, restauraci pro 60 lidí a letní terasu s 50 místy.

Budova je zrekonstruována a průběžně udržována, v interiéru i exteriéru jsou zachovány původní architektonické prvky. Součástí areálu je velká zahrada, antukové hřiště na volejbal a nohejbal, venkovní ohniště nebo herna pro stolní tenis. Na pozemku je dostatek parkovacích míst.

Penzion je zasazen do krajiny známé z obrázků Josefa Lady. Díky poloze na kraji obce u břehu řeky je zde dokonalý klid a naprosté soukromí. V blízkosti stojí romantická zřícenina Hláska u Senohrab, další historické památky jsou v krátké dojezdové vzdálenosti (například Český Štemberk, Jemniště, Konopiště, Vrchotovy Janovice nebo rozhledna na legendárním vrchu Blaník). Zdejší příroda je chráněna v několika přírodních rezervacích. Díky těsné blízkosti řeky Sázavy místo využívají vodáci a rybáři, v pěším dosahu je přírodní koupaliště s prvorepublikovou atmosférou. Využívat lze také nedaleký vyhlášený golfový resort. Penzion je vzdálen asi 25 minut jízdy od jihovýchodního kraje Prahy, místo je dostupné i vlakem.

Užitná plocha 1000 m2, zastavěná plocha 494 m2, zahrada 9041 m2, pozemek 9535 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 14 750 000 Kč / 560 623 €
Celková plocha 1 000 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33649
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.