Obchodní prostory, Staré Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Staré Město - Praha 1 | 2

Obchodní prostory

167 m2

Praha 1, Staré Město

25 050 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dobře viditelné zrekonstruované obchodní prostory se vstupem přímo z ulice se rozkládají v přízemí historického domu v blízkosti Smetanova nábřeží a Karlova mostu.

Prostory zahrnují obchodní plochu s kuchyňkou a pánskou a dámskou toaletou se sprchou.

Vybavení zahrnuje mají nové podlahy, dveře a okna, sanitární zařízení, kuchyňku i osvětlení. Vytápění centrálním plynovým kotlem v domě.

Prestižní lokalita
na Starém Městě leží v blízkosti turistických tras, v místě snadno dostupném metrem i tramvají s množstvím restaurací, kaváren a obchodů, ale také kulturních a vzdělávacích institucí. Nejblíže je tramvajová zastávka Národní divadlo a stanice metra Národní třída. Městskou zeleň představuje blízký park Národního probuzení s kašnou a vzrostlé stromy na Střeleckém ostrově.

Celková plocha 167 m2.

Nemovitost je aktuálně pronajata.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 25 050 000 Kč / 952 109 €
Celková plocha 167 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35241
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.