Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 1
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 2
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 3
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 4
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 5
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 6
Obchodní prostory, Bubeneč - Praha 7 | 7

Obchodní prostory

51 m2

Praha 7, Bubeneč

Nebytový prostor s klenutým stropem a masivními zdmi, vhodný ke komerčnímu využití případně bydlení, se nachází v tiché ulici v oblíbené lokalitě Letná, jen pár kroků od Královské obory Stromovka.

Jihovýchodně orientovaný interiér je rozdělen na obytnou halu s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a toaletou) a komoru.

Díky přímému vstupu z ulice je možné jednotku využít pro obchodní prostory – například jako komorní kavárnu nebo prodejnu. Interiér je po zdařilé rekonstrukci, na podlaze je masivní dřevo. Vytápění je řešeno dvěma přímotopy.

Dům stojí v boční ulici nedaleko nového obchodního centra, v pohodlném dosahu tramvajové zastávky. Cesta tramvají ke stanicím metra i do centra trvá okolo 10 minut. Lokalita vyniká množstvím kaváren, bister, restaurací i obchodů, blízko je do artového kina nebo Národní galerie. Pouhé 3 minuty chůze je vzdálen vstup do Stromovky, v pěším dosahu jsou též Letenské sady.

Interiér 51,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 51 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35544

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.