Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 7
Obchodní prostory, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 8

Obchodní prostory

276 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

30 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dobře viditelné klimatizované obchodní prostory přístupné přímo z pěší zony nově vyrůstající karlínské rezidenční čtvrti, s výměrou 276 m2, s 211 m2 terasy/předzahrádky a 2 garážovými místy se nachází v lokalitě širšího centra, v trendy čtvrti Karlín u jedné z hlavních karlínských tříd v sousedství velkých businessových center, stanice metra i tramvajové zastávky.

Přízemní rohový prostor se 2 vstupy tvoří open space, kuchyňka, dámské a pánské toalety, sklad, chodba a zádveří. Plocha je vhodná například jako kavárna, prodejna, showroom nebo beauty salon, ale samozřejmě i na klasické kanceláře či coworking.

Součástí vybavení je odolná podlaha s topnými konvektory, velkoformátová okna „od podlahy ke stropu“, prosklené příčky, klimatizace, požární čidla a čajová kuchyňka s myčkou a chladničkou. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání. Kancelářský prostor je součástí moderního rezidenčního komplexu z r. 2007 s nonstop recepcí a ostrahou.

Strategická poloha v neustále se rozvíjející lokalitě u Rohanského ostrova nabízí velký potenciál. Snadná je dostupnost metrem, tramvají i autem, z centra sem cesta trvá okolo 5 minut. V okolí funguje plno restaurací, bister a kaváren, kam zajít při polední pauze, nebo sportovišť a parků k relaxaci po práci. Místo je výhodné i pro cyklisty, téměř u domu vede pohodlná cyklostezka.

Celková plocha 275,8 m2, terasa 211 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 30 000 000 Kč / 1 180 173 €
Služby 13 500 Kč
Celková plocha 276 m2
Parkování 2 garážová stání
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37803

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.