Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 5
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 6
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 7
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 8
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 9
Obchodní prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 10
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

893 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

96 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Na základě exkluzivního pověřeni nabízíme atraktivní obchodní plochu v Karlíně o velkorysé výměře 893 m2 je umístěna v projektu “Dva domy”, právě vznikajícím přímo u stanice metra Křižíkova, na karlínské "high street". Projekt od renomovaného slovinského ateliéru Bevk Perovič Arhitekti bude kromě retailových ploch tvořit také více než 100 nadstandardních bytů. Předpokládaný termín kolaudace 9/2022.

Obchodní prostor od developerské společnosti Karlín Group je nabízen ve stavu shell & core. Otevřený prostor v úrovni ulice bude přístupný z ulice Křižíkova a na jižní straně z parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Do ulice Křižíkova budou směřovat velkoformátové výkladce. Skladové prostory budou k dispozici v podzemních podlažích. K obchodnímu prostoru je možné přikoupit garážová stání.

Projekt se stane přirozenou součástí živoucí čtvrti Karlín. Nachází se v těsné blízkosti moderních rezidenčních i komerčních projektů, kde má sídlo mnoho zahraničních firem. Kromě zmíněné budovy Corso Karlín je zde také Meteor Centre Office park nebo zcela nový komplex Praga Rezidence. Stanice metra a tramvajová zastávka jsou téměř u budovy, centrum je vzdáleno pouhých pár minut stejně jako autobusový terminál na Florenci nebo železniční stanice Masarykovo i Hlavní nádraží.

Celková plocha 893 m2.

Nabídková cena nemovitosti je uvedena bez DPH a její prodej této dani podléhá.

Prodejní cena 96 000 000 Kč / 3 905 614 €
Celková plocha 893 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38417
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.