Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 1
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 2
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 3
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 4
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 5
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 6
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 7
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 8
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 9
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 10
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 11
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 12
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 13
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 14
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 15
Obchodní prostory, Kiliánská , Davle - Praha-západ | 16
Exkluzivně

Obchodní prostory

606 m2

Praha-západ, Davle, Kiliánská

28 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Působivá barokní budova bývalé fary s mansardovou střechou, vhodná jako důstojné rodinné sídlo nebo restaurace s penzionem ideálním například na konání menších svateb, stojí v místě dýchajícím historií u románského kostela a naproti bývalému Ostrovskému klášteru založenému r. 999. Nemovitá kulturní památka po kompletní precizní rekonstrukci, s pečlivě upravenou zahradou a parkovištěm až pro 10 vozů se nachází na trase mezi Prahou a rekreační oblastí Slapy.

Suterén v úrovni dvora tvoří restaurace s historickými krbovými kamny a výstupem do zahrady, bar, kuchyně, vinný sklípek, dámská a pánská toaleta a kompletní zázemí se samostatným vstupem. Je zde přípravna ovoce a zeleniny, přípravna masa, sklady, úklidová místnost, šatna s toaletou a sprchou pro zaměstnance. V patře (přístupném po schodišti nebo bezbariérově ze západního průčelí) je obytná plocha s možností 2 samostatných jednotek (2+1 a 1+1). Nyní se zde nachází vstupní a schodišťová hala, velká kuchyně s jídelnou a působivým výhledem, pracovna (s přípravou na kuchyňský kout), koupelna, sauna, 2 průchozí pokoje a ložnice s krbovými kamny a koupelnou. Z pracovny a 1 pokoje je možné vstoupit na boční terasu. Podkroví je před dokončením, dle plánu by zde měly vzniknout pokoje s vlastními koupelnami a wellness zóna se saunou a vířivkou.

Dům prošel na přelomu tisíciletí kompletní rekonstrukcí pod dohledem odborníků z památkové péče. Okna jsou nová dřevěná s vnitřními okenicemi a venkovními zdobnými mřížemi od uměleckého kováře, podlahy z masivu nebo s dlažbou (v patře část dlažby ze 17. století), štukové omítky a fasáda jsou vápenné. Prostor restaurace i profesionální kuchyně jsou plně vybavené, na jídelní stoly a židle byly využity 300 let staré trámy. Kamenné schody a portály pocházejí z původního kláštera.
Budova je nadstandardně ošetřena proti vlhkosti, vybudován byl široký odsoušecí kanál využívaný jako sklep na chlazení nápojů. Suterén je vybaven vysoce výkonnou vzduchotechnikou. Voda je z obecního vodovodu, užitková z vlastní studny, odpady jsou svedeny do kanalizace. Vytápění elektrokotly, ohřev TUV bojlery. Kotelny pro část provozní a obytnou jsou odděleny. Objekt střeží zabezpečovací systém. Před domem je dvůr s parkovištěm, parkovací plochu zpevňují žulové kostky z lokálních lomů. Víceúrovňová zahrada je členěna terasami s kamennými, ručně skládanými suchými zídkami. Od silnice zahradu odděluje živý plot.

Okolí nabízí možnost výletů hlubokými lesy nad strmými srázy s krásnými vyhlídkami a v údolích říček a potoků, jedna z tras vede přímo od domu. Milovníci přírody ocení okolní přírodní parky, příznivci historie zase pozůstatky dávného osídlení. Místo je perfektně dostupné, od sjezdu z Pražského okruhu trvá cesta cca 15 minut. Přímo před domem je zastávka příměstského autobusu, který vyjíždí od stanice metra Smíchovské nádraží a lze se s ním dostat až k vodní nádrži Slapy.

Interiér 606 m2, terasa 40,04 m2, zastavěná plocha 320 m2, zahrada 804 m2, pozemek 1 474 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 28 000 000 Kč / 1 094 177 €
Celková plocha 606 m2
Parkování Venkovní stání
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38816

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.